Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gruchnęły wieści o Bardowskim z "Rolnik szuka żony". Przeżywa męki, a dopiero wyleciał z żoną na wakacje
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.01.2024 09:35

Gruchnęły wieści o Bardowskim z "Rolnik szuka żony". Przeżywa męki, a dopiero wyleciał z żoną na wakacje

Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram

Nie wszystkie związki zawarte na planie programu “Rolnik szuka żony” przetrwały próbę czasu. Tym sukcesem może się pochwalić tylko kilka z nich. Do tego grona niewątpliwie należą Grzegorz i Anna Bardowscy, uczestnicy drugiej edycji show. Para wzięła ślub, doczekała się nawet dwójki uroczych dzieci. Gospodarstwo rolnika wciąż się rozwija, małżonkowie są też aktywni w mediach społecznościowych. Niedawno udało im się nawet wyjechać na zagraniczny urlop. Nie wszystko jednak układa się po myśli uczestników wyjazdu. Spodziewalibyście się takich problemów?

"Rolnik szuka żony" - sukces programu

To program, którego powstanie okazało się być strzałem w dziesiątkę dla Telewizji Polskiej. Do tej pory format naliczył sobie 10 serii, wyemitowano łącznie 140 odcinków. Pomimo tego, że oglądalność show w ostatnim czasie spada, przed telewizorami i tak gromadzą się miliony widzów.

W programie występują rolnicy z całej Polski, którym celem jest odnalezienie miłości życia. Pierwszy odcinek każdej edycji przedstawia sylwetki uczestników, a zainteresowani oglądający mogą skontaktować się z nimi za pomocą listów. Po wybraniu kilku zgłoszeń rolnik lub rolniczka zaczyna spotykać się z kandydatami na potencjalnych partnerów. W kolejnych odcinkach obserwujemy losy relacji, które powoli się zacieśniają.

“Znalazłam swojego rycerza”. Tak Aga z “Rolnik szuka żony” spędza zagraniczny urlop. W programie wszystkich odrzuciła, ale potem… “Rolnik szuka żony”: Ania posypuje głowę popiołem. Jej słowa o Jakubie wywołały istną burzę. Co on na to?

"Rolnik szuka żony" - miłość Grzegorza i Anny

To uczestnik drugiej edycji popularnego programu telewizyjnego emitowanego na antenie TVP1. Mężczyzna postanowił znaleźć miłość swojego życia i jest jedną z osób, której związek zainicjowany na szklanym ekranie przetrwał próbę czasu. W “Rolniku” Grzegorz poznał Anię, a w efekcie para wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci - Liwii i Jana. 

Mężczyzna prowadzi gospodarstwo rolne liczące 130 hektarów. Uprawia na nim między innymi buraki cukrowe, pszenicę, kukurydzę i rzepak. Rodzina zamieszkuje rezydencję położoną w województwie dolnośląskim. Para aktywnie działa w mediach, prowadzą bloga, a Ania wydaje książki o tematyce skierowanej do dzieci. Zdaje się, że udział w programie pozwolił im rozwinąć skrzydła i zapoczątkować owocną karierę.

ZOBACZ TEŻ: Anna i Grzegorz Bardowscy mają ważny powód do świętowania. Płyną gratulacje od fanów

"Rolnik szuka żony" - co się stało Grzegorzowi?

W ostatnim czasie szczęśliwa rodzina postanowiła wyjechać na rajski wypoczynek. Za kierunek obrali sobie Dominikanę, a całą wycieczkę relacjonują w swoich mediach społecznościowych. Ania Bardowska z uśmiechem na ustach opowiada o kolejnych dniach niemal dwutygodniowego urlopu.

“Dzień dobry. U nas dopiero 7:30, zaraz wyruszamy na śniadanie. Jesteśmy tutaj grupą dziesięcioosobową, więc zawsze czekamy, aż każdy się ogarnie i będzie gotowy. Dzisiaj w planach pójście nad morze. Dzieciaki wtedy się fajnie bawią, a o 15 mamy z Grześkiem wyjazd na inną plażę i sesję zdjęciową z fotografem, więc jestem bardzo ciekawa, czego możemy się tam spodziewać. Czy będzie inaczej, niż tutaj u nas wokół hotelu”

- opowiadała w relacji na Instagramie.

Grzegorz wydawał się być niepocieszony planem dnia. Kobieta, zauważając postawę męża, postanowiła wyjaśnić swoim obserwującym taki stan rzeczy. Okazało się, że rolnikowi tak długi wypoczynek daje w kość. Tęskni za pracą na gospodarstwie, zażartował nawet, że podejmie się pracy na Dominikanie, aby nie zanudzić się na śmierć. 

Zdaje się, że tak pracowity mąż to skarb. Zgadzacie się z tym?

Źródło: plotek.pl

Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?