Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Andrzej z "Sanatorium miłości" jak gwiazda rocka na salonach, ubyło mu 20 lat? Niesłychane, jak teraz wygląda
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.03.2023 16:19

Andrzej z "Sanatorium miłości" jak gwiazda rocka na salonach, ubyło mu 20 lat? Niesłychane, jak teraz wygląda

Sanatorium miłości, Andrzej Sikorski
Kadr z: "Sanatorium miłości", TVP2 (2022)

Andrzej Sikorski to jeden z najbardziej wyrazistych uczestników czwartej edycji „Sanatorium miłości”. Były piłkarz wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Pojawił się na premierze filmu w stroju godnym prawdziwego rockmana.

Choć widzowie kojarzą Andrzeja ze sportowym stylem i boiskiem piłkarskim, udowodnił on właśnie, że i na salonach czuje się jak ryba w wodzie. Na dodatek wybrał stylizację, która nie bez powodu przyciągnęła uwagę fotoreporterów.

Andrzej Sikorski z „Sanatorium miłości” na premierze hitowego filmu

21 marca odbył się uroczysty, przedpremierowy pokaz filmu „Święty”. Tytuł wyreżyserował Sebastian Buttny, a w obsadzie znalazły się największe gwiazdy polskiej sceny: Mateusz Kościukiewicz, Lena Góra, Dobromir Dymecki i Leszek Lichota. Tematyka produkcji jest dość mroczna: opowiada o najsłynniejszej kradzieży w historii PRL-u z lat osiemdziesiątych.

Nic zatem dziwnego, że na premiera przyciągnęła najważniejsze nazwiska show-biznesu. Na ściance pojawili się oczywiście sami aktorzy grający w filmie, ale też Aleksander Sikora, Piotr Hubert Langfort i właśnie Sikorski. Nie wierzymy w to, jak odważny outfit wybrał Andrzej: nawet pamiętając, jaką furorę zrobił na pokazie mody w czwartej edycji.

Nie żyje Adam Bronikowski. "Ukochany Tata, wybitny dziennikarz telewizyjny, erudyta"

Andrzej Sikorski z "Sanatorium miłości": kariera

Życie Andrzeja przez lata było związane z piłką nożną. Karierę zaczął już jako dziesięciolatek. Zaczynał w lokalnym klubie, by później przenieść się do Legii, gdzie trafił nawet do Galerii Sław. Miał jednak problemy z kolanami i po kolejnej operacji przeszedł na emeryturę. Nawet wtedy grywał jednak za granicą, by wreszcie zostać trenerem w szkółce Barcelony w Warszawie

W programie TVP zrobił furorę i do dziś ma wielu fanów. Pamiętają o nim także twórcy formatu, ponieważ w lutym zaproszono go, by poprowadził trening piłkarski dla uczestników kolejnej edycji. A jak prezentował się kilka dni temu na ściance?

Andrzej Sikorski został rockmanem?

Na premierze filmu „Święty” Sikorski zaprezentował look godny prawdziwego rockmana. Modne, ciemne okulary w awangardowym, geometrycznym kształcie idealnie pasowały do okazji. Głównym elementem stylizacji była jednak czarna, skórzana kurtka ze srebrnymi wykończeniami, zwana ramoneską.

Biały sportowy t-shirt i dżinsy dodawały pazura całości i wspaniale komponowały się z widocznymi tatuażami mężczyzny. Nie można też przeoczyć skórzanych, klasycznych butów oraz różańca na szyi, który zastąpił mu typowe dla tego stylu metalowe wisiory.

A jak wam podoba się to wcielenie bohatera programu TVP?

Zobacz zdjęcia:

Sanatorium miłości, Andrzej Sikorski
Andrzej Sikorski, fot. KAPiF

 

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"