Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Co mówimy, jak się przewrócimy?” Uczestnik „Familiady” zaszokował odpowiedzią nawet prowadzącego. Ledwo wytrzymał
Michał Fitz
Michał Fitz 01.06.2023 11:21

„Co mówimy, jak się przewrócimy?” Uczestnik „Familiady” zaszokował odpowiedzią nawet prowadzącego. Ledwo wytrzymał

Familiada
fot. kadr z programu "Familiada"

“Familiada” jest od niemal 30 lat tak chętnie oglądana przez wszystkich Polaków z kilku powodów. Jednym z nich bez wątpienia są zabawne odpowiedzi uczestników, które później stają się hitami w sieci. Właśnie po internecie krąży kolejna z nich.

Co takiego zabawnego zostało powiedziane tym razem? Nie ma wątpliwości, że Pan Szymon wykazał się sporą kreatywnością.

"Familiada": "Co mówimy, jak się przewrócimy"?

Wiele pytań z prowadzonego przez Karola Strasburgera show jest sformułowanych w bardzo prosty sposób. Gdy jednak przychodzi na nie odpowiedzieć, pojawiają się schody. Tak było w przypadku pozornie łatwego pytania o treści: “Co mówimy, jak się przewrócimy?”.

Z pewnością do głów niektórych uczestników i telewidzów najpierw wpadły mocno niecenzuralne odpowiedzi. W pewnym momencie te kulturalne i oczywiste już się wyczerpały, dlatego Pan Szymon musiał kombinować. Co wymyślił?

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Wyremontuje dom i spełni marzenie: "Wreszcie"

"Familiada": Zabawna odpowiedź uczestnika

Gdy Karol Strasburger zapytał uczestnika o jego odpowiedź, ten nie krył, że jest mocno zakłopotany. Jego mimika zdradzała, że nie ma żadnego sensownego pomysłu, więc powiedział to, co pierwsze przyszło mu do głowy.

- Pu! - wymówił dźwięcznie Pan Szymon.

Karol Strasburger słyszał już niejedną, ciekawą odpowiedź, dlatego nie miał problemu, by zachować powściągliwość w tym momencie. Inaczej było w przypadku kolegów uczestnika, którzy z miejsca zaczęli się z tego śmiać. Chodziło przecież o to, co mówi człowiek po upadku, a nie o sam dźwięk towarzyszący temu zdarzeniu.

"Familiada" żyje wpadkami

Nie będzie przesadą jeśli stwierdzimy, że wielu młodych fanów programu zna “Familiadę” nie tyle z telewizji, co właśnie z kompilacji wpadek, które krążą po sieci. Część z nich stała się już legendarna, a niektóre przeszły nawet do mowy powszechnej.

Dziś już niemal każdy zdaje sobie sprawę z tego, że więcej niż jedno zwierzę to lama lub owca. Kultowy stał się też tekst o tym, że najwięcej energii w domu zużywa prąd.

Zobacz wideo:

Tagi: familiada
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem