Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ten symbol zwiastuje zwolnienie z Polsatu. Gwiazdy, które dostaną go od Edwarda Miszczaka, mogą się żegnać z pracą
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.06.2023 09:44

Ten symbol zwiastuje zwolnienie z Polsatu. Gwiazdy, które dostaną go od Edwarda Miszczaka, mogą się żegnać z pracą

Polsat, Edward Miszczak
fot. KAPIF; Instagram/@katarzyna_dowbor_official

Agnieszka Chyży postanowiła zażartować ze zwolnień, jakie mają ostatnio miejsce w telewizji Polsat. Na jej słowa zareagował sam dyrektor generalny Edward Miszczak, który zdradził, co może być zapowiedzią zakończenia współpracy.

Prezenterka pojawiła się na scenie z okazji przedpremierowego pokazu nowego serialu stacji. W pewnym momencie lekko się zapomniała i nawiązała do sytuacji zza kulis Polsatu. Co na to Edward Miszczak?

Agnieszka Chyży zażartowała ze zmian Edwarda Miszczaka w Polsacie

31 maja odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego serialu Canal Plus oraz stacji Polsat. Historia produkcji “Sortownia” opowiada o losach lekarza, który w niektórych sytuacjach, zamiast bezwarunkowo ratować życie pacjenta, postanawia je odebrać. 

Główną rolę w najnowszym dziele obu stacji gra Andrzej Chyra, a nad powstawaniem całej produkcji czuwał dyrektor generalny Polsatu Edward Miszczak. Podczas przedpremierowego pokazu, który prowadziła Agnieszka Chyży, doszło jednak do niecodziennej sytuacji. Prezenterka zażartowała z ostatnich zwolnień, jakie mają miejsce w stacji.

Tak wygląda grób Kacpra Tekielego. Pojawił się na nim jeden przedmiot, pokazuje, jak bardzo kochał góry

Edward Miszczak zdradza, co jest zapowiedzią zwolnienia z Polsatu

W pewnym momencie Agnieszka Chyży poczuła się za pewnie i postanowiła skomentować zmiany kadrowe, jakie od jakiegoś czasu możemy zaobserwować na ekranie telewizji Polsat. Gwiazda nawiązała do aktora, który wciela się w główną postać serialu i ucieszyła się, że wciąż ma on swoją pracę.

-Ja się cieszę, że nowy dyrektor programowy, pan Edward Miszczak, nie zwolnił pana Andrzeja Chyry z tej roli - powiedziała ze sceny dziennikarka.

Całe szczęście jej słowa nie uraziły obecnego na widowni dyrektora generalnego. Edward Miszczak wydawał się zrozumieć żart, a nawet odpowiedział na niego w niecodziennym stylu. Zdradził, co jest zapowiedzią zwolnienia i zakończenia współpracy z Polsatem.

Edward Miszczak po zwolnieniu z Polsatu wręcza nietypowy prezent

Dyrektor generalny wyznał, że każda zwolniona przez niego gwiazda otrzymała charakterystyczny prezent pożegnalny. Uspokoił również Agnieszkę Chyży, że jeśli jeszcze go nie widziała, to może spać spokojnie.

-Jeśli pani nie dostała białych kwiatów, to wszystko jest okej - powiedział Edward Miszczak, zachowując dobry humor.

Słowa dyrektora generalnego wydają się mieć potwierdzenie w rzeczywistości. Na profilu Katarzyny Dowbor na Instagramie można znaleźć post, za pomocą którego poinformowała o swoim zwolnieniu z programu “Nasz nowy dom”. Co ciekawe, gwiazda trzyma w ręce właśnie bukiet białych kwiatów.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: plejada.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny