Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Koło fortuny": pytanie z geografii wielu osobom sprawi problem, jakie hasło znajduje się na tablicy?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.06.2023 11:20

"Koło fortuny": pytanie z geografii wielu osobom sprawi problem, jakie hasło znajduje się na tablicy?

Zagadka z "Koła fortuny", fot. Facrebook/Bądźmy Razem. TVP
Zagadka z "Koła fortuny", fot. Facrebook/Bądźmy Razem. TVP

Na profilu Telewizji Polskiej na Facebooku pojawiła się zagadka rodem z kultowego programu telewizyjnego “Koło fortuny”. Internauci mają okazję spróbować swoich sił w tym show i odgadnąć proste hasło. Znasz odpowiedź?

Zagadka z "Koła fortuny" podbiła serca internautów

Program “Koło fortuny” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Kultowy teleturniej, podczas którego uczestnicy nie tylko kręcą tytułowym kołem, ale też mają szansę odgadnąć hasła na podstawie kilka wybranych liter i wygrać ogromne pieniądze, bije rekordy popularności.

Teraz Telewizja Polska postanowiła umożliwić internautom doświadczenie tego, co zaproszeni do studia śmiałkowie. Na oficjalnym profilu TVP na Facebooku pojawiła się zagadka, do złudzenia przypominająca tę z “Koła fortuny”.

Żona Łukasza Nowickiego i Opczowska zabrały głos po jego odejściu z "Pytania na śniadanie". "Łamiesz nam serca"

Internauci mają okazję spróbować swoich sił w "Kole fortuny"

Na fanpage'u Telewizji Polskiej pojawiło się hasło z kategorii Geografia. Składające się z dwóch wyrazów: pierwszego krótszego i drugiego nieco dłuższego hasło tylko pozornie wydaje się banalnie proste, a w rzeczywistości wymaga nieco skupienia i spostrzegawczości.

Całe szczęście internauci nie zawiedli i w komentarzach postanowili spróbować swoich sił w zagadce rodem z “Koła fortuny”, a większość z nich napisała poprawną odpowiedź. Jest nią oczywiście Zalew Szczeciński.

Telewizja Polska użyła "Koła fortuny", aby nawiązać więź z inetrnautami

Nie da się ukryć, że Telewizja Polska bardzo stara się zbliżyć do swoich odbiorców i wielokrotnie podkreśla, że jest stacją rodzinną i przyjazną dla swoich telewidzów. Publiczny nadawca nie próżnuje również w social mediach, gdzie co jakiś czas zamieszcza treści zza kulis popularnych show lub decyduje się na akcje angażujące internautów.

Tym razem TVP postanowiło umocnić więź ze swoimi odbiorcami poprzez zaoferowanie im krótkiej zagadki, która nie tylko sprawi, że będą musieli wytężyć swój umysł, ale też pobudzi ich do kolejnych tego typu zabaw ze stacją

Zobacz post:

Zagadka z
Zagadka TVP z “Koła fortuny”, fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów