Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Józef z "Sanatorium miłości" powiedział ile musi ważyć kobieta, żeby miała u niego szansę. Podał liczbę kilogramów
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 28.06.2023 12:18

Józef z "Sanatorium miłości" powiedział ile musi ważyć kobieta, żeby miała u niego szansę. Podał liczbę kilogramów

Józef z "Sanatorium miłości"
fot. Youtube/@telewizjaponidzietv, Józef z "Sanatorium miłości" kontrowersyjnie wypowiedział się o kilogramach u kobiet

Józef z “Sanatorium miłości” został królem ostatniego turnusu programu i dzięki temu zyskał sporą sławę. Mimo tego nie udało mu się znaleźć wybranki. Problemem mogą być wygórowane wymagania mężczyzny. Nie każda kobieta może zostać jego ukochaną, ponieważ dla seniora liczy się jej waga oraz czułość.

Józef ma 69 lat. Długo pracował w kopalni, a później zajął się prowadzeniem szkoły jazdy i sklepu spożywczego. W czasie udziału w programie zabiegał o względy Ewy, jednak uznała ona, że mogą się tylko przyjaźnić.

Józef z "Sanatorium miłości" ma spore zainteresowanie ze strony kobiet

Od czasu wzięcia udziału w “Sanatorium miłości” mężczyzna ma sporo propozycji od kobiet.

- Nigdy nie brakowało mi propozycji. Ale to, co dzieje się od czasu zakończenia zdjęć, jest istnym szaleństwem. Piszą do mnie panie z całej Polski - powiedział “Rewii”.

Józef dodał, że trudno się opędzić, bo codziennie dostaje nowe wiadomości. Być może wpływ na to ma aktywność fizyczna seniora, który dba o swoje zdrowie i dużo ćwiczy.

Żona Łukasza Nowickiego i Opczowska zabrały głos po jego odejściu z "Pytania na śniadanie". "Łamiesz nam serca"

Król turnusu z "Sanatorium miłości" ma konkretne upodobania u kobiet

Właśnie przez ten fakt król ostatniego turnusu programu “Sanatorium miłości” mówi, że nie mógłby być z kobietą zaniedbaną pod względem aktywności fizycznej.

- Nie może być za gruba, ale też nie za chuda. Taka w sam raz, czyli 70 kg - powiedział wprost senior.

Nie liczy się dla niego kolor włosów, ale zwraca uwagę na inne rzeczy. Kobieta ma być po 60-tce i nie może być młodsza, bo różnica wieku będzie już wtedy zbyt duża.

Józef z "Sanatorium miłości" jest gotowy na ślub

- Chciałbym, aby lubiła się całować, bo ja sam też uwielbiam dawać buziaki. I niech nie będzie zbytnią materialistką, bo ważne, by się dobrze żyło, ale pieniądze nie mogą być najważniejsze - przyznał Józef.

Król turnusu z “Sanatorium miłości” jest gotów się ożenić, jeżeli poczuje, że kobieta jest tą odpowiednią. Senior cały czas pozostaje samotny, więc potencjalne partnerki wciąż mogą wysyłać mu wiadomości.

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"