Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor opuściła Polskę. Nie jest to wyjazd prywatny, zaczyna się nowy rozdział w jej życiu?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.06.2023 13:24

Katarzyna Dowbor opuściła Polskę. Nie jest to wyjazd prywatny, zaczyna się nowy rozdział w jej życiu?

Katarzyna Dowbor opuściła Polskę, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor opuściła Polskę, fot. KAPIF

Katarzyna Dowbor poinformowała o niespodziewanym wyjeździe za granicę. Dziennikarka pochwaliła się nawet zdjęciem z Brukseli i zdradziła, że nagła przeprowadzka nie jest związana z wypoczynkiem, lecz nowymi planami zawodowymi.

Katarzyna Dowbor wyjechała z naszego kraju

Prezenterka ma za sobą naprawdę ciężki czas. Kilka tygodni temu Edward Miszczak niespodziewanie zwolnił gwiazdę z prowadzonego przez nią od lat kultowego programu “Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor nie ukrywała swojego rozgoryczenia, a w jej obronie stanęło wiele polskich gwiazd, w tym między innymi Joanna Koroniewska, Katarzyna Skrzynecka czy Maciej Dowbor.

Wygląda jednak na to, że w życiu dziennikarki nadchodzi lepszy czas, któremu towarzyszą już pierwsze wielkie zmiany. Na swoim profilu na Facebooku Katarzyna Dowbor podzieliła się zdjęciem z Brukseli, gdzie wyjechała na krótki czas.

Żona Łukasza Nowickiego i Opczowska zabrały głos po jego odejściu z "Pytania na śniadanie". "Łamiesz nam serca"

Katarzyna Dowbor rozpoczyna nowy projekt zawodowy poza granicami kraju

Już sam wyjazd dziennikarki wzbudził zainteresowanie fanów. Jednak prawdziwe poruszenie wywołał opis, który znalazł się pod najnowszą fotografią gwiazdy. Katarzyna Dowbor wyznała, że jej wycieczka nie jest związana z relaksem i zwiedzaniem europejskiego kraju, ale głównym celem jej pobytu w stolicy Belgii jest nowy projekt zawodowy. 

Na razie gwiazda nie zdradziła szczegółów swoich planów, ale wygląda na to, że już niedługo będziemy mogli podziwiać dziennikarkę w całkiem nowym wydaniu. 

-Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna! Pozdrawiam! - napisała Katarzyna Dowbor na swoim profilu na Facebooku.

Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu

Dla wielu fanów programu “Nasz nowy dom” zwolnienie prowadzącej go Katarzyny Dowbor było jednym z największych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Dziennikarka nie tylko od lat sprawdzała się w roli gospodyni show, ale też była powszechnie chwalona za swoje otwarte serce, podejście do uczestników i charyzmę.

Tym bardziej nikt nie jest w stanie zrozumieć decyzji dyrektora stacji Edwarda Miszczaka, który wyznał, że chciał wprowadzić pewne zmiany, aby nie znudzić widzów Polsatu tym samym składem, który pojawia się na antenie. Teraz miejsce Katarzyny Dowbor zajęła aktorka Elżbieta Romanowska.

Zobacz zdjęcie:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania