Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Adaś z "Niani" ma już 30 lat. Jak zmienił się Roger Karwiński?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.06.2024 11:19

Adaś z "Niani" ma już 30 lat. Jak zmienił się Roger Karwiński?

Serial Niania
Fot. AKPA

Aktor, który wcielił się w rolę Adasia w serialu “Niania” świętuje dziś swoje 30 urodziny. Zaczął występować w kultowym show, mając zaledwie 11 lat. Bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy z chęcią oglądali go też w innych telewizyjnych produkcjach. Z biegiem czasu chłopak zaczął wycofywać się ze świata show-biznesu. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Roger Karwiński zasłynął dzięki serialowi "Niania"

Serial “Niania” przez 4 lata święcił triumfy na antenie TVN. Produkcja doczekała się 6 sezonów, a każdy z nich był równie chętnie oglądany przez tłumy widzów przed telewizorami. Ponadto otworzył on drzwi do kariery sporej części obsady. Roger Karwiński już od najmłodszych lat próbował swoich sił w aktorstwie, grywając w takich programach jak “Od przedszkola do Opola”. W 2005 roku zaliczył sceniczny debiut w przedstawieniu “Książę i żebrak”, a rok później rozpoczęła się jego przygoda w słynnym komediowym serialu.

Karwiński wcielił się w rolę Adasia Skalskiego, uroczego rozrabiakę. Chłopiec zagrał w produkcji u boku takich gwiazd polskiej sceny artystycznej jak Adam Ferency, Agnieszka Dygant, Tomasz Kot czy Tamara Arciuch. Na tle tak popularnych gwiazd wypadł zaskakująco dobrze! Widzowie już od pierwszych chwil polubili jego postać, w którą wcielał się z wyraźną swobodą i humorem. 

Grałem w taki sposób, jaki chciałem. Nikt mnie nie uczył, jak wcielać się w Adasia Skalskiego. To miał być chłopak, który dokucza siostrom. Sam mam dwie siostry, więc wczułem się w to idealnie – wyznał w wywiadzie w programie "Na językach".

Aldona z "Chłopaków do wzięcia" w nowym wydaniu. Coś zmieniło się w jej twarzy Olek Sikora pokazał się bez koszulki i w nowej fryzurze

Serialowy Adaś z "Niani" ma już 30 lat

Udział w serialu “Niania” zapewnił Rogerowi Karwińskiemu popularność i sympatię widzów. Fanom wydawało się, że mając tak spektakularny start, o którym większość aktorów mogłaby jedynie pomarzyć, chłopak podbije świat show-biznesu. I rzeczywiście, początkowo wydawało się, że serialowy Adaś powoli rozwija skrzydła. Wystąpił w takich produkcjach jak “Plebania” czy “Na Wspólnej”, współpracował również z Teatrem Rozrywki w Chorzowie oraz teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Próbował również swoich sił w dubbingu, użyczając głosu postaciom w serialach i animacjach.

Niespodziewanie Karwiński zaczął wycofywać się ze świata show-biznesu. Co obecnie się u niego dzieje? 3 czerwca aktor skończył 30 lat! Fanom aż trudno uwierzyć w to, jak ten czas szybko leci.

Sława Przybylska (4).jpg
Fot. KAPiF
roger karwiński.jpg
Fot. KAPiF
Serial Niania (1).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie "Kanapowczynie"? Teraz ledwo można je poznać

Czym się zajmuje i jak wygląda Roger Karwiński?

O tym, co dzieje się w jego życiu oraz jak potoczyła się jego kariera, Roger Karwiński opowiadał kilka lat temu na kanapie w “Dzień Dobry TVN”. Wówczas okazało się, że od 2013 roku prowadzi kanał na YouTubie. Cykl “Z kamerą w internetach ”cieszył się bardzo dobrym odbiorem, jednak cztery lata temu przestał być aktualizowany. Co ciekawe, nie zrezygnował zupełnie z rozwijania swoich artystycznych umiejętności. Ponieważ od zawsze mógł pochwalić się dobrym słuchem muzycznym oraz wokalem, postanowił pójść w tym kierunku. Zdradził, że śpiewa i pisze własne teksty.

Dotykałem się wielu rzeczy. Jak na złość, każda kolejna była coraz mniej medialna. 12 lat pracy w teatrze za mną, własna redakcja, kanały na YouTubie, małe trasy koncertowe łączone ze stand-upem – opowiadał w “Dzień Dobry TVN”.

Jak obecnie wygląda? Nie da się ukryć, że upływ czasu odcisnął na nim swoje piętno, jednak w jego oczach dalej można dostrzec ten sam szelmowski błysk, którym ujął widzów serialu “Niania”.

Serial Niania (2).jpg
Fot. AKPA
Serial Niania (3).jpg
Fot. kadr z “Pytania na Śniadanie”