Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 52-letnia Kinga Rusin pokazała swój uwydatniony brzuch. Fani nie szczędzą gratulacji i zachwytów
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.01.2024 20:30

52-letnia Kinga Rusin pokazała swój uwydatniony brzuch. Fani nie szczędzą gratulacji i zachwytów

Kinga Rusin
Instagram

Kinga Rusin nie od dziś zachwyca swoją nieskazitelną urodą i wspaniałą figurą. Dziennikarka od lat występuje w mediach i raczy widzów swoim wizerunkiem. Pojawiła się również na okładce magazynu poświęconego zdrowemu trybowi życia. Czy wiecie, w czym tkwi jej sekret? Niedawno mogliśmy zobaczyć nowe zdjęcie uwieczniające jej wysportowaną sylwetkę.

Kinga Rusin ma za sobą wielką karierę

Ta polska dziennikarka przez lata była związana z największymi mediami w Polsce. Pierwsze kroki stawiała w Telewizji Polskiej, gdzie była między innymi członkinią redakcji “Teleexpressu”. Po tym, jak przeniosła się do Waszyngtonu, przygotowywała zza oceanu reportaże dla publicznej stacji. Pod koniec lat 90. zaczęła pracować przy magazynie “Wizjer” emitowanym na antenie TVN. Od 2005 roku pełniła również rolę prowadzącej śniadaniówki “Dzień dobry TVN”. 

Poza działalnością dziennikarską Kinga Rusin była też związana z wieloma programami rozrywkowymi. Zwyciężyła czwartą odsłonę “Tańca z gwiazdami”, pojawiła się również w takich formatach jak “You Can Dance”, “Bitwa o dom”, czy “Top model”. Została wyróżniona “Wiktorem”, “Różą Gali” oraz tytułem “Kobietą Roku Glamour”.

Gruchnęła informacja o pogarszającym się stanie Kingi Rusin. Co dalej z biznesem i karierą gwiazdy TVN? Kinga Rusin apeluje do piłkarzy ws. mundialu w Katarze. „Kariera trwa krótko”

Kinga Rusin dba o swoją sylwetkę

Dziennikarka znana jest ze swojego zdrowego trybu życia. Nie bez powodu w 2016 roku pojawiła się na okładce magazynu “Be Active” Ewy Chodakowskiej prezentując swoją wyrzeźbioną sylwetkę. Na podstawie mediów społecznościowych Kingi Rusin można łatwo wywnioskować, że zawdzięcza ją przede wszystkim aktywności fizycznej.

Prezenterka trenowała wiele różnych sportów. Zajmuje się między innymi jazdą konną, pływaniem, czy kite-surfingiem. Jak się okazuje, stroni jednak od siłowni, gdyż to świeże powietrze działa na nią najlepiej. Kinga Rusin nie ukrywa, że dba również o swój jadłospis, z którego wyeliminowała ryż, sól i cukier. Zdarzało jej się także stosować dietę sokową, mającą oczyścić jej organizm.

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin w mocnych słowach o TVP i władzy. Jej wypowiedź poparło wiele kobiet

Kinga Rusin pokazuje umięśniony brzuch!

Niedawno mogliśmy ponownie zachwycić się sylwetką Kingi Rusin. Dziennikarka pochwaliła się nią na swoim profilu na Instagramie. To udowadnia, że wiek nie ma żadnego znaczenia i zawsze można zadbać o swoje zdrowie i piękny wygląd. 

Prezenterka przebywa właśnie w Ameryce Środkowej i podzieliła się ze swoimi obserwatorami inspiracjami podróżniczymi. Na serii zdjęć widzimy dziką dżunglę, rajską plażę i bajeczne drewniane detale. Na jedną z fotografii załapał się także umięśniony brzuch Kingi Rusin. Niejedna kobieta marzy, aby tak wyglądać!

Źródło: fitness.wp.pl

Tagi: kinga rusin