Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 20 lat temu pokochaliśmy ją wszyscy. Nie chce się wierzyć, co później zrobiła sobie sama
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.06.2024 20:23

20 lat temu pokochaliśmy ją wszyscy. Nie chce się wierzyć, co później zrobiła sobie sama

Rene Zellweger
fot. kadr z filmu "Dziennik Bridget Jones" reż. Sharon Maguire

Rene Zellweger to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aktorek. Gwiazda zyskała największą rozpoznawalność dzięki swojej roli Bridget Jones. Niesamowite, jak obecnie wygląda artystka, która niedawno świętowała swoje 53. urodziny.

Rene Zellweger przeszła niemałą metamorfozę do roli Bridget Jones

Amerykanka z pewnością należy do tych gwiazd, które bardzo poważnie pochodzą do swojej pracy. Dotyczy to nie tylko profesjonalizmu, z jakim pracuje na planach filmowych, ale też faktu, że Rene Zellweger gotowa była na niemałą metamorfozę, aby lepiej odegrać powierzoną jej rolę.

Aktorka musiała przytyć aż 10 kilogramów, aby odpowiednio wcielić się w postać Bridget Jones. Gwiazda nie tylko całkiem zmieniła swoją sylwetkę, ale też… nauczyła się brytyjskiego akcentu. Jak widać, jej trud bardzo jej się opłacił, bo to właśnie ta rola otworzyła jej drzwi do wielkiej międzynarodowej kariery zawodowej.

Kotys chciał być pochowany inaczej niż większość aktorów Na odejściu Dowbora najlepiej wyjdzie jego przyjaciel? “Były już pierwsze rozmowy”

Rene Zellweger bardzo zmieniała się w ciągu swojej kariery

Z czasem zagraniczne media coraz częściej skupiały się na postaci Rene Zellweger. Co ciekawe, opublikowane na jej temat artykuły dotyczyły nie tylko jej kolejnych kreacji aktorskich, za które otrzymywała prestiżowe nagrody, w tym między innymi Złotego Globa, ale również jej nieudanego życia miłosnego oraz licznych operacji plastycznych, jakim poddawała się aktorka.

Gwiazda zdobyła popularność rolą Bridget Jones, jednak z biegiem lat coraz rzadziej przypominała dawną siebie. Pomimo faktu, że media na każdym kroku wypominały jej korzystanie z usług medycyny estetycznej, aktorka skrupulatnie zaprzeczała tym doniesieniom.

Powodzenia frajerzy, bo będziecie musieli dużo przeżyć, by dotrzeć do wieku, w którym jestem. A ja zapracowałam sobie na swoją moc, pozycję i głos - powiedziała nawet raz oburzona artystka.

Renee Zellweger 2.jpg
Renee Zellweger bardzo zmieniała się w ciągu swojej kariery, fot. SplashNews.com/East News
 
Renee Zellweger 3.jpg
Renee Zellweger bardzo zmieniała się w ciągu swojej kariery, fot. SplashNews.com/East News
 

ZOBACZ TEŻ: Zaszła w ciążę na studiach, ledwo wiązała koniec z końcem. Druzgocące kulisy życia Magdaleny Kuty.

Jak obecnie wygląda 55-letnia Renee Zellweger?

Aktorka 25 kwietnia świętowała swoje 55. urodziny. Do tej pory jest aktywna zawodowo i bardzo chętnie pojawia się na ściankach oraz imprezach branżowych. Swoją ostatnią rolę zagrała jednak w 2022 roku, gdy pojawiła się w filmie “Cała prawda o Pam”.

Pomimo wielu przykrych plotek na temat swojego wyglądu i uzależnienia od zabiegów medycyny estetycznej, gwiazda jest dzisiaj w bardzo dobrej formie.

Renee Zellweger 4.jpg
Jak obecnie wygląda 55-letnia Renee Zellweger?, fot. SplashNews.com/East News
 
Renee Zellweger 5.jpg
Jak obecnie wygląda 55-letnia Renee Zellweger?, fot. SplashNews.com/East News