Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. strasznej choroby syna. "Wyrządziła wielką krzywdę wielu ludziom"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.07.2023 23:00

Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. strasznej choroby syna. "Wyrządziła wielką krzywdę wielu ludziom"

Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer
Zygmunt Chajzer niepokoi się stanem syna. Fot. KAPiF

Jakiś czas temu Filip Chajzer poinformował swoich fanów, że przez chwilę zabraknie go na antenie. Powodem mają być problemy zdrowotne prezentera. Okazuje się, że choroba, z którą się zmaga, “skrzywdziła wiele osób”. Zygmunt Chajzer w najnowszym wywiadzie przyznał, że bardzo martwi go stan syna.

Filip Chajzer zmaga się z problemami zdrowotnymi

Już ponad miesiąc temu Filip Chajzer poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy. Z tego powodu prezenter zmuszony był zrobić sobie przerwę od występów na antenie. Po zaledwie dwóch tygodniach, pełen entuzjazmu i energii do działania, powrócił na łamy “Dzień Dobry TVN”, jednak nie skończyło się to dla niego najlepiej…

To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało. Zawsze regularnie robiłem serwisy w samochodach (żeby nie stracić gwarancji) i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przełożyć to na własne zdrowie. Teraz ceną za to jest remont generalny. Bez gwarancji, że skończy się sukcesem – powiedział Filip Chajzer w rozmowie z “Pudelkiem”.

Była policjantką w W11. Joanna Czechowska pokazała się po latach, aż odebrało nam mowę

Stan zdrowia Filipa Chajzera zmusił go do przerwy w pracy

Prezenter w ostatnim czasie nie mówił bezpośrednio, z jaką chorobą się zmaga. Wszystko jednak wskazuje na nawroty depresji, o której prezenter mówił w 2021 roku. W jego życiu wydarzyło się wiele trudnych chwil, które z pewnością odcisnęły na nim swoje piętno.  Filip Chajzer musiał zmierzyć się z hejtem, tragiczną śmierć syna w 2015 roku, a także rozwodem. 

Sytuacja jest na tyle poważna, iż gwiazdor zdecydował się na jakiś czas zrezygnować z pracy. Szczęście w nieszczęściu, może liczyć na wyrozumiałość pracodawcy. Gdy było pewne, że będzie musiał przejść na kolejne zwolnienie lekarstwie, zarząd “Dzień Dobry TVN” zapewnił prezentera, że miejsce w programie będzie na niego czekać:

Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy! – mogliśmy przeczytać w poście na Instagramie “Dzień Dobry TVN”.

Zygmunt Chajzer martwi się o syna

Wiele wskazuje na to, że stan Filipa Chajzera jest poważny. Obawę o zdrowie syna publicznie wyraził Zygmunt Chajzer. W rozmowie z tygodnikiem “Na żywo” wyznał:

Filip ma wsparcie, pomoc i jest na dobrej drodze. To straszna choroba, która wyrządziła wielką krzywdę wielu ludziom. Nie chcę, żeby mojego syna spotkało to samo.

W wywiadzie z “Na żywo” Zygmunt Chajzer wspomniał, że w trudnym dla siebie czasie Filip może liczyć na wsparcie najlepszych lekarzy i bliskich. Troszczy się o niego nie tylko rodzina, ale również była partnerka, Małgorzata Walczak, z która ma syna Aleksandra. 

Pamiętaj, jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01.

źródło: teleshow.wp.pl