Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zwyciężczyni "Voice Senior" miała lata temu wypadek. Jej historia poraża
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.02.2024 06:40

Zwyciężczyni "Voice Senior" miała lata temu wypadek. Jej historia poraża

Regina Rosłaniec
Regina Rosłaniec przeżyła groźny wypadek. Fot. KAPiF

Wokal Reginy Rosłaniec-Bavcevic został uznany za najlepszy w całej Polsce. Kim jest kobieta, która zwyciężyła 5. edycję kultowego muzycznego programu “The Voice Senior”? Choć artystka oczarowała swoim głosem nawet takie gwiazdy jak Wojciecha Młynarskiego czy Marka Grechutę, w jej życiu prywatnym nie brakowało trudnych doświadczeń. Lata temu zwyciężczyni “The Voice Senior” cudem wyszła w jednym kawałku z poważnego wypadku. Właśnie opowiedziała o kulisach tej porażającej historii.

Regina Rosłaniec-Bavcevic zwyciężyła 5. edycję "The Voice Senior"

17 lutego Regina Rosłaniec-Bavcevic została ogłoszona zwyciężczynią 5. edycji programu “The Voice Senior”. Kobieta w pełni zapracowała na swój sukces, rozwijając swoje umiejętności wokalne od dziecka. Jako studentka została dostrzeżona przez Wojciecha Młynarskiego i Marka Grechutę, gdy wystąpiła podczas konkursu piosenki studenckiej w Krakowie. Od tamtej pory jej kariera muzyczna nabrała tempa. Co ciekawe, nie ograniczyła się do samej Polski.

Nazwisko pani Reginy budzi zainteresowanie już od pierwszej chwili, gdy pojawiła się na łamach “The Voice Senior”. Jego drugi człon artystka zawdzięcza związkowi małżeńskiemu, który zawarła z Chorwatem. Mąż obcokrajowiec to tylko jedne z zaskakujących faktów, jaki jest powszechnie znany o seniorce. W ostatnim czasie wokalistka otworzyła się również na temat o wiele mniej przyjemnych doświadczeń, jakim był m.in. poważny wypadek samochodowy.

Wygrała "Voice Senior", odpowiedź, na co wyda pieniądze zaskoczyła Znamy zwycięzcę "The Voice Senior". Nie tak miało być?

Porażająca historia zwyciężczyni "The Voice Senior"

Regina Rosłaniec-Bavcevic poznała swojego męża podczas jednego z koncertów, jakie dawała w Chorwacji. Niedługo potem artystka związała się z Joskiem, Chorwatem, który całkiem zawrócił jej w głowie. Z tego powodu postanowiła wyprowadzić się z ojczystej Polski i, jak ujawniła w rozmowie z “Pomponikiem”, na razie nie zamierza do niej wracać.

Zwyciężczyni 5. edycji “The Voice Senior”, mimo ogromnych sukcesów na tle zawodowym, spotkała się z wieloma trudnościami, które dotknęły jej życie prywatne. Artystka do dziś zmaga się z poważnymi problemami zdrowymi, które są pokłosiem groźnego wypadku samochodowego, który przeżyła 10 lat temu. Jej stan w pewnym momencie był bardzo poważny, ponieważ zaczęła tracić władzę w nogach. I choć lekarzom udało się jej pomóc, Regina Rosłaniec-Bavcevic na co dzień odczuwa skutki kolizji sprzed lat. Jak do niej doszło? Wokalistka właśnie o tym opowiedziała.

Projekt bez nazwy (9).png
Regina Rosłaniec przeżyła groźny wypadek. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (8).png
Regina Rosłaniec przeżyła groźny wypadek. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Tego jej nie wybaczą? Jurorka “The Voice Senior” podpadła fanom

Zwyciężczyni "The Voice Senior" przeżyła groźny wypadek

Regina Rosłaniec-Bavcevic wiedzie spokojne, szczęśliwe życie u boku męża Chorwata. Choć ta dwójka jest w sobie zakochana bez pamięci, niewiele brakowało, by okrutny los pokrzyżował ich plany na przyszłość. Zwyciężczyni 5. edycji “The Voice Senior” w rozmowie z “Pomponikiem” ujawniła, że w 2013 roku przeżyli groźny wypadek samochodowy.

Jedna osoba zginęła w tym wypadku, więc to był straszny wypadek. Ale to nie była nasza wina – ujawniła wokalistka.

Kolizja okazała się opłakana w skutkach nie tylko dla bliskich pani Reginy, ponieważ druga strona również odniosła poważne obrażenia. I choć artystka nie chciała ujawnić, co było przyczyną wypadku, dodała, że odcisnął on trwałe piętno na jej życiu:

Na nowo się urodziłam. To był 2013 rok o godzinie 13... I tak dalej. Jechałam na koncert do Słowenii. Same trzynastki. Myślę, że to jest szczęśliwa liczba dla mnie, bo żyję – wyznała w wywiadzie.

Projekt bez nazwy (10).png
Regina Rosłaniec przeżyła groźny wypadek. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (11).png
Regina Rosłaniec przeżyła groźny wypadek. Fot. KAPiF