Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziś w nocy doszło do tragedii. W wypadku zginął syn Sylwii Peretti, rozpaczliwe kulisy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.07.2023 11:25

Dziś w nocy doszło do tragedii. W wypadku zginął syn Sylwii Peretti, rozpaczliwe kulisy

Sylwia Peretti i syn
Nie żyje syn Sylwii Peretti. Fot. Canva, instagram.com/sylwia_peretti

Do mediów właśnie napłynęła tragiczna wiadomość. Nie żyje syn gwiazdy programu “Królowe Życia”, Sylwii Peretti. Mężczyzna miał zaledwie 23 lata. Zginął w wypadku samochodowym dziś w nocy.

Nie żyje syn Sylwii Peretti

Jak udało potwierdzić się dziennikarzom “Pudelka”, syn Sylwii Peretti zginął z nocy z 14 na 15 lipca. Mężczyzna stracił życie w tragicznym wypadku samochodowym, który miał miejsce koło Krakowa. Menadżer gwiazdy “Królowych życia” poinformował, że Patryk był jednym z pasażerów auta, które dachowało przy moście Dębnickim w Krakowie.

Tak, to potwierdzona wiadomość. Dzisiaj o 3 w nocy Patryk jako pasażer samochodu zginął w tragicznych okolicznościach. Jest to tragedia dla Sylwii i dla nas wszystkich. To się zdarzyło dosłownie przed chwilą… Patryk nie kierował, miał doświadczenie. Stracili panowanie nad samochodem. Okoliczności tragedii cały czas są ustalane – powiedział “Pudelkowi” menadżer Sylwii Peretti.

Porażające nowe informacje ws. tragedii w żłobku. Zadano jedno bardzo ważne pytanie

Syn Sylwii Peretti zginął w tragicznym wypadku

Syn Sylwii Peretti, Patryk, miał zaledwie 23 lata. W samochodzie, którym podróżował, znajdowały się jeszcze 3 inne osoby. Niestety służbom nie udało się uratować żadnej z nich. O szczegółach wypadku poinformował m.in. rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Dostaliśmy zgłoszenie, że pojazd osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego i nikt z samochodu nie wychodzi – przekazał w rozmowie z TVN24 młodszy kapitan Hubert Ciepły, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP w Krakowie. 

Przyczyny wypadku są obecnie badane przez policję.

To mieszkańcy powiatu wielickiego w wieku od 20 do 24 lat – poinformowali śledczy.

Sylwia Peretti straciła jedynego syna

Sylwia Peretti zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie “Królowe życia”. Gwiazda dała się w nim poznać jako charyzmatyczna, pewna siebie kobieta. Widzom dała się poznać jako troskliwa i kochająca matka. Jej jedynym synem był Patryk, który niejednokrotnie towarzyszył matce w odcinkach show. Ponadto w jednym z wywiadów Sylwia Peretti ujawniła, że nie zamierza mieć więcej dzieci:

Ja miałam 18 lat, kiedy urodziłam swojego syna i nie miałam nigdy tej młodości, więc teraz ją przeżywam - teraz się bawię, imprezuję, jest świetnie. To nie jest obowiązek wziąć ślub i mieć dzieci. Jestem za stara na to, żeby ktoś mi mówił, jak mam żyć - mówiła “Pudelkowi” Peretti zaledwie 2 lata temu. 

źródło: pudelek.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny