Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Znamy uczestników "Sanatorium miłości". Fani są wniebowzięci
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.02.2024 21:41

Znamy uczestników "Sanatorium miłości". Fani są wniebowzięci

Sanatorium miłości
AKPA

Przedstawiono uczestników szóstej edycji “Sanatorium miłości”! Ta dwunastka wyjedzie na turnus, podczas którego mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę. Widzowie postanowili już, co sądzą o osobach, które tym razem zagoszczą na ich telewizorach. A co wy o nich myślicie?

"Sanatorium miłości" powraca z kolejnym turnusem!

To program skierowany do osób po 60. roku życia, które mają dość samotności i chcą odnaleźć miłość swojego życia. W “Sanatorium miłości” poznało się do tej pory sześćdziesięciu uczestników, a niektóre relacje, które zostały zawiązane podczas turnusu, okazały się szczególnie trwałe. Dzięki wyjazdowi na plan Telewizji Polskiej powstały również małżeństwa, między innymi pomiędzy Gerardem Makoszem i Iwoną Mazurkiewicz.

Para wystąpiła w drugiej edycji programu “Sanatorium miłości” i, jak się okazało, połączyło ich niezwykle wyjątkowe uczucie. Uroczystość ich zaślubin odbyła się na zamku w Niepołomicach, a uczestniczyła w nim nawet sama Marta Manowska, prowadząca format. Wraz z wiosną nadszedł czas na kolejną edycję, w której poznamy kolejną dwunastkę osób poszukujących podobnych doświadczeń co Gerard i Iwona. Czy mamy tu potencjał na zgrane duety?

Adam z "Sanatorium miłości" rozwiódł się po 24 miesiącach. Była żona nie wytrzymała "Sanatorium miłości". Nowy sezon wykracza poza wyobrażenia

Oni pojawią się w nowym sezonie "Sanatorium miłości"

Fotografie i krótkie opisy tegorocznych uczestników turnusu pojawiły się wczoraj na stronie facebookowej programu. Już niedługo w jednym miejscu spotkają się seniorzy i seniorki z całej Polski, jak i spoza jej granic. Różnorodność zainteresowań również piorunuje! Poznajcie tych, którzy wyjadą do “Sanatorium miłości”.

Podróżniczka Teodozja pochodzi z Krosna, a jedną z jej najnowszych pasji jest florystyka i zbieranie ziół. Lubi sport i chciałaby spędzić życie w Hiszpanii. Fani programu zwrócili uwagę przede wszystkim na jeden element jej osoby.

“Bardzo oryginalne imię”

“Piękne imię!”

“Pani Teodozja wygląda na 30 lat”

Kolejną bohaterką programu jest Elżbieta pochodząca z Nowej Woli, która część swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Pasjonuje ją kuchnia oraz czytanie książek. Po powrocie do kraju postanowiła zawalczyć o nową miłość w programie. Po komentarzach widać, że jej osoba zrobiła dobre wrażenie na fanach formatu.

“Przyjemna buzia... oczy ładnie się śmieją.”

“Pani Elżuniu, pracowała Pani jak mrówka. Teraz czas na zbieranie owoców.”

“Dla mnie zasługuje pani na fajnego szczerego dobrego pana.”

Jeśli chodzi o panów, o miłość zawalczy między innymi Tadeusz z Krzyżanowic, uwielbiający rywalizację i sport. Pracował jako górnik, a w jego domu mieszka cała sfora psów. Jak odebrali go komentujący? Nie kryli zachwytu!

“Bardzo inspirująca osobowość. Praca nauczyła Pana Tadeusza, odpowiedzialności. Ulubiona pasja sportu, rozwinęła skrzydła”

“Życzę powodzenia, kocha Pan psiaki, to jest Pan dobrym, serdecznym i wrażliwym panem”

“Sport, zwierzęta, brawo życzę dobrej zabawy”

Kolejnym kandydatem na męża jest Stefan, pochodzący z Szemud spawacz, który uwielbia jazdę na rowerze. Jego otwartość i przebojowość pozwala na nawiązanie kontaktu z niemal każdym. Jedna z komentujących deklaruje, że poznała go osobiście!

“Miałam okazję spotkać Pana u siebie w pracy, na jajecznicy. Mimo sporej różnicy wieku między nami nie było żadnych problemów z prowadzeniem ciekawych rozmów”

“Cieplutko pozdrawiam z uroczej Gdyni, trzymam kciuki za panie Stefanie.”

Widzowie będą mieli również przyjemność poznać Zygmunta z Krakowa, który zdaje się być prawdziwą złotą rączką. Zajmował się spawarką i ślusarką, obecnie pracuje jako taksówkarz. Jego największą pasją jest taniec.

“Fajny facet, bije od niego ciepło powodzenia”

“Powodzenia oby trafił pan na ciepłą wrażliwa osobę”

“Cudowny człowiek takiego szukać że swieczka”

Małgorzata z Sobótki prowadzi restaurację, gdzie podobno przyrządza pysznego pstrąga. Uwielbia imprezować i wykazuje się dużą empatią. Czy trafi na swoją bratnią duszę w programie? Widzowie nie pozostawiają złudzeń.

"Wierzę, że tu spotka Pani miłość. Na pstrąga przyjadę i wręczę Pani swoją poezję.
Dziękuję, że wszystkie Panie są wspaniałe, kobiety 60 plus."

“Pani Małgosiu jest Pani wspaniałą mądrą kobietą Na pewno spotka Pani miłość swojego życia Tego pani życzę z całego serca i dużo szczęścia”

“Oczy uśmiechnięte, naturalna kobieta”

ZOBACZ TEŻ: Uczestnicy “Sanatorium Miłości” stali się parą po programie

Tak widzowie ocenili dobór uczestników "Sanatorium miłości"

Maria uwielbia gotować i pracować w ogrodzie, pasjonuje się również góralskim tańcem i śpiewem. Jak twierdzi, imponują jej zaradni mężczyźni, którzy twardo stąpają na ziemi, a o miłość potrafi zawalczyć.

“Wrażliwość i siła charakteru daje taką piękna spójność osobowości. Szacunek dla Pani, cieszę się, że jest Pani w programie”

“Wydaje się być silną osobowością, co nie da sobie w kaszę dmuchać. Szacunek i pozdrowienia”

“Powodzenia w szukaniu miłości, pozdrawia Maria, też lwica”

Janina z Warszawy spędziła część życia jako “pani z dziekanatu” i jak przyznaje, uwielbiała pracę ze studentami. Jej pasją jest taniec, jeździ również na rolkach. Ważną rolę w jej życiu pełni wiara. Co myślą o niej widzowie?

“Teraz spotka Panią prawdziwa miłość. Wierzę w to mocno. Czuję się dobre emocje, jakie biją od Pani. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko”

“Przypomina mi Natalie i Ule z poprzednich edycji, widzę same piękne kobiety”

“Wow, jesteś śliczna, życzę powodzenia w znalezieniu drugiej połówki bo jesteś tego warta”

Kolejnym uczestnikiem, którego obejrzymy na naszych telewizorach, jest pochodzący z Krakowa Ryszard, którego wielkim zainteresowaniem jest sport. W młodości trenował nawet gimnastykę i miał szanse na ogromne sukcesy

“Panie Ryszardzie, w tej bogatej osobowości są różne piękne cechy. Iść tak przez życie, by zostawić trwałe ślady.”

“Przystojny, z fajnym uśmiechem”

“Następna fajna osoba!”

A jak ludzie oceniają Stanisława, który przyjechał do “Sanatorium miłości” z Irlandii? Również jest pasjonatem sportu, choć w jego przypadku najważniejsze jest kolarstwo i biegi. Jest również żywo zainteresowany polityką i modą.

“życzę Ci dobrego wyboru no i MIŁOŚCI z błyskiem w oku”

“Nic złego, że ludzie wyjeżdżają za granicę, a później chcą wrócić do swojego kraju, będę oglądać ”Sanatorium miłości""

“Kurczę, nie wiedziałem, że Sting zgłosił się do “Sanatorium Miłości””

Maria Luiza z Gliwic będzie próbowała zachwycić uczestników turnusu swoimi umiejętnościami tańca latynoskiego. Może się podzielić zwiedzeniem dużej części świata, zatańczyła nawet na wieży Eiffle'a.

“Wszystkie Panie pięknie wyglądają życzę żeby znalazły miłość swego życia”

“Pani Mario, z uśmiechem pełnym słońca niech Pani integruje Zespół. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko. Wszyscy jesteście wspaniali”

Andrzej z Milanówka, jak twierdzi, jest prawdziwym samcem alfa. W przeszłości rozwijał karierę sportową, grał bowiem w piłkę ręczną. Pracuje w firmie transportowej i w związku z tym wiele podróżuje.

“Panie Andrzeju jestem pełna uznania dla Pana. Opiekuję się mamą, która ma 90 lat. Stąd wiem, ze tu człowiek nabiera pokory życia.”

“Hmmmm, mega przystojny starszy pan…”

Wygląda na to, że fani programu “Sanatorium miłości” z serdecznością przyjęli nowych uczestników. Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu odbędzie się 10 marca. Jesteście już na to przygotowani? Kogo byście ze sobą połączyli na podstawie samych zdjęć i opisu?