Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zna go cała Polska, poznajesz kto jest na zdjęciu? Wyszło, co go łączy z Michałem Szpakiem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.02.2023 09:02

Zna go cała Polska, poznajesz kto jest na zdjęciu? Wyszło, co go łączy z Michałem Szpakiem

Ralph Kaminski
fot. Facebook/Ralph Kaminski

Znany polski wokalista podzielił się z fanami zdjęciem z dzieciństwa. Mało kto powiedziałby, że z tego uroczego chłopca w albie wyrośnie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. 

Jak w młodości wyglądał Ralph Kaminski?

Ralph Kaminski pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa

Utalentowany piosenkarz uwielbia dzielić się z fanami różnymi elementami swojego życia i z chęcią pokazuje im zdjęcia z przeszłości. Nie inaczej było tym razem, kiedy na jego oficjalnym profilu na Facebooku pojawiła się fotografia przedstawiająca małego chłopca.

Ralph Kaminski pokazał wszystkim, jak wyglądał w wieku zaledwie kilku lat, kiedy udał się do pierwszej komunii świętej.

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję Tak, za darmo. Tylko dziś w Biedronce rozdają rozchwytywany produkt

Ralph Kaminski pozuje w albie na Facebooku

Zdjęcie, które pojawiło się w social mediach artysty, zabiera nas w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa. Na fotografii widzimy kilkuletniego chłopca, który z uśmiechem patrzy w stronę kamery. Uwagę zwraca jego elegancka alba i trzymany przez niego w dłoniach biały różaniec.

Jak podpisał post sam Ralph Kaminski, jest to zdjęcie z czasów jego Białego Tygodnia, czyli okresu po komunii świętej, podczas którego dzieci przez tydzień uczestniczą w mszach świętych w swoich uroczystych strojach komunijnych. Wyznał również, że autorem fotografii jest jego ciocia Hania.

Co łączy Ralpha Kaminskiego z Michałem Szpakiem?

Wokalista bardzo chętnie opowiada o swoim dzieciństwie i dzieli się zdjęciami z tego okresu. Jakiś czas temu zaskoczył fanów informacją o swoim pokrewieństwie z innym barwnym polskim artystą. Okazało się, że Ralph Kaminski nie tylko pochodzi z Jasła, czyli rodzinnej miejscowości Michała Szpaka, ale też jest z nim spokrewniony.

W talk-show “Kuba Wojewódzki” wyszło na jaw, że piosenkarze są dalszymi kuzynami, a dodatkowo urodzili się w tym samym roku i miesiącu: w listopadzie 1990 roku.

-Moja babcia świętej pamięci, Danuta, była siostrą jego dziadka. Jestem z niego dumny! Z małego bloku, w Jaśle, doszedł do takiej kariery w show-biznesie, bez żadnych znajomości, ciężką pracą i odwagą - wyznał Ralph Kaminski w programie Kuby Wojewódzkiego.