Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jeleń przerwał sesję ślubną. Zwierzak dobrał się do ślubnego bukietu panny młodej
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 15.09.2019 13:33

Jeleń przerwał sesję ślubną. Zwierzak dobrał się do ślubnego bukietu panny młodej

ksiądz
Patrick Hellenga, Youtube

Zdjęcie ślubne, które zapamiętamy do końca życia, nie jest takie łatwe do wykonania. Zazwyczaj ślubne niespodzianki są niezbyt przyjemne. Tej parze udało się trafić na jeden z rzadkich przypadków, kiedy ta niespodzianka była wyjątkowo urocza. W sesji ślubnej postanowił wziąć udział również jelonek.

Każda para młoda chce mieć nie tylko piękne, ale też wyjątkowe zdjęcie ślubne. Wiele osób specjalnie planuje wyjazdy w nietypowe miejsca, czy też stara się dodać coś szczególnie specjalnego. Ci państwo młodzi wcale nie musieli się starać. Zaplanowali zdjęcie ślubne w naturze i ta dała im z siebie dużo więcej, niż się spodziewali.

Oryginalne zdjęcie ślubne

Morgan i Luke postanowili swoją sesję odbyć podczas „złotej godziny” w środowisku naturalnym. Udali się wraz z fotografem do parku Saugatuck w Michigan. Kiedy dotarli do wcześniej upatrzonego miejsca, czekała tam na nich niespodzianka. W pobliżu „ich” miejsca przechadzał się jeleń.

Zwierzę nie dało się speszyć obecnością ludzi, co więcej, wykazało zdecydowane zainteresowanie bukietem panny młodej. Jeleń był do tego stopnia natrętny, że panna młoda ostatecznie mu go oddała. W zamian za to, młodzi dostali niezapomnianą sesję z ciekawym gościem. Nie wyglądali też wcale na zmartwionych utratą kswiatów.

Pomysły na sesje ślubną

Każda para młoda ma swoje priorytety, w kwestii tego, co chcą, żeby zdjęcie ślubne uwieczniło. Oczywiście, dla wszystkich par będą to przede wszystkim oni sami. Jednak w jaki sposób się zaprezentować? Tym, którym natura nie przychodzi sama z pomocą, jak Morgan i Luke’owi, podpowiadamy.

Taneczna. Odtwórzcie przed obiektywem swój pierwszy taniec. Niech fotograf uchwyci was w pełnych gracji pozycjach. Prosta, pełna wspomnień pamiątka, która od razu będzie przywoływać skojarzenia z waszym ślubem.

Żyć chwilą. Dla tych, którzy nie przywiązują dużej uwagi do tego, by zdjęcie było ładnie zapozowane. Jeśli wolicie naturalność, niech fotograf uchwyci was w chwilach najczystszej radości, podczas waszego ślubu czy wesela. Dodatkowa sesja nie jest wam potrzebna.

Z wysokości. Coraz więcej fotografów korzysta obecnie z dronów. Czy nie byłoby ciekawym, mieć zdjęcie ślubne zrobione z perspektywy ptaka? Uwaga, opcja szczególnie dla tych, którzy nie boją się pobrudzić.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zdjęcie ślubne

Na początku para młoda starała się ocalić bukiet.

zdjęcie ślubne

Szybko jednak się poddali.

zdjęcie ślubne

Tych zdjęć nie zapomną do końca życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższa rasa psów w Polsce. Kosztują prawdziwą fortunę, mało kogo na nie stać
  2. Zdjęcie ślubne z psem podbija internet. Panna młoda nie mogła powstrzymać śmiechu
  3. Panna młoda nie zwróciła uwagi na dłonie narzeczonego. Ich zdjęcie ślubne to prawdziwy hit
  4. Kot zepsuł idealne zdjęcie ślubne. Fotograf zorientował się dopiero, gdy wywoływał zdjęcia
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródło: happiest.net, youtube.pl, canvaspop.com

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz