Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pokazał urocze zdjęcie z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy już nie żyli, wstrząsająca zbrodnia
Kinga Majewska
Kinga Majewska 15.08.2020 15:50

Pokazał urocze zdjęcie z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy już nie żyli, wstrząsająca zbrodnia

zdjęcie
Fot. instagram.com/mbrex75/

Na krótko przed popełnieniem zbrodni niczym z horroru, ojciec dodał na Instagrama zdjęcie ze swoimi ukochanymi dziećmi. Kilka godzin później wszyscy już nie żyli. Aż ciężko uwierzyć w to, dlaczego mężczyzna dopuścił się tak tragicznych czynów. Ojciec zamordował własne dzieci, policja bada przyczyny.

Zdjęcie szczęśliwego taty z dziećmi nie wskazywało na to, co wydarzy się chwilę później. Aż ciężko uwierzyć, jak tragicznych czynów dopuścił się ojciec swoich pociech. Nikt nie przypuszczał, że sprawdzi się najgorszy ze wszystkich scenariuszy. Funkcjonariusze policji mają pierwsze podejrzenia.

Zdjęcie szczęśliwej rodziny

Mario Bressi z Włoch zabrał swoje 12-letnie bliźnięta na rodzinną wycieczkę. Elena i Diego, bliźnięta, bawili się w najlepsze, kiedy ich ojciec postanowił, że zrobią sobie wspólne zdjęcie na pamiątkę. Opublikowaną fotografię zamieścił w mediach społecznościowych.

– Z moimi dziećmi, zawsze razem — napisał pod zdjęciem tata.

Nikt nie przypuszczał, że zdjęcie zwiastuje najgorsze. Po powrocie z wyprawy ojciec wysłał wiadomość do swojej byłej żony, głoszącą, że ta nigdy już nie zobaczy swoich pociech żywych. Przerażona kobieta pojechała do mężczyzny, gdzie spotkał ją najgorszy z widoków.

  1. Wielka radość w życiu Lewandowskich. Robert jest wniebowzięty, pozostało już tylko czekać
  2. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Ojciec zabił swoje dzieci

Po dotarciu na miejsce matka bliźniaków znalazła trzy ciała. Jak wynika z relacji policji, najprawdopodobniej mężczyzna udusił swoje dzieci po czym popełnił samobójstwo. W wiadomości wysłanej wcześniej do żony dopisał, że to ona rozbiła ich rodzinę i to wszystko jej wina.

Funkcjonariusze ustalają, czy morderstwo było planowane, czy też ojciec dopuścił się go w afekcie. Nie jest to niestety pierwszy raz, kiedy ojciec dopuszcza się tak okrutnych czynów. Sytuacje jak ta mrożą krew w żyłach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie

Zdjęcie nie wskazywało na to, co wydarzy się później.

zdjęcie

Ojciec zamordował swoje dzieci podczas wycieczki.

zdjęcie

Później popełnił samobójstwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyć
  2. Przyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli
  3. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Urodziła na ulicy, dziecko wypadło na chodnik
  4. Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”
  5. Smutne wieści z Lubelszczyzny. Zamiast radosnych chwil, nowożeńcy przeżywają dramat

Źródło: o2.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji