Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zbigniew Woźnicki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Okropne wieści, w sieci pojawił się poruszający wpis
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.07.2023 16:45

Zbigniew Woźnicki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Okropne wieści, w sieci pojawił się poruszający wpis

Zbigniew Woźnicki, "Rolnik szuka żony"
Nie żyje Zbigniew Woźnicki z "Rolnik szuka żony". Fot. facebook.com/rolnikszukazony

Przykra wiadomość dla wszystkich fanów programu “Rolnik szuka żony” - nie żyje Zbigniew Woźnicki, jedna z osób kluczowych przy tworzeniu show. Tragiczne wieści przekazali w mediach społecznościowych przedstawiciele “Rolnika”. Towarzyszył im łamiący serce wpis. 

Nie żyje Zbigniew Woźnicki z "Rolnik szuka żony".

Nie żyje Zbigniew Woźnicki, asystent operatora obrazu i oświetleniowiec, który od 2014 roku pracował na planie programu “Rolnik szuka żony”. Był jednym z najbardziej oddanych członków ekipy filmowej, prócz kultowego show telewizji polskiej pracował także przy wielu innych produkcjach filmowych i serialowych. 

Zbigniew Woźnicki zmarł w wieku 53 lat. Informacja o jego odejściu pojawiła się 12 lipca na fanpage'u na Facebooku programu “Rolnik szuka żony”. Koledzy i koleżanki z pracy pożegnali mężczyznę w poruszających słowach.

Horror na plaży. Ciało małego chłopca leżało na piasku

Ekipa programu "Rolnik szuka żony" pożegnała Zbigniewa Woźnickiego wzruszającym wpisem

Zbyszku, Zbynku... Będziemy za Tobą bardzo tęsknić. Przez te wszystkie lata wniosłeś wiele radości i uśmiechu do naszej ekipy. Twoja chęć do pracy i pomocy zawsze będzie w naszej pamięci. Twoja olbrzymia wiedza na temat historii, jaką się z nami dzieliłeś, bardzo nas imponowała, a hasło "O Święta Tereso" dalej brzmi w naszych głowach i sercach, i będzie przyświecać pamięci o Tobie. Już wszyscy dobrze wiemy, że "zupa to musi być zupa, a nie jakiś krem." 

Żegnamy Cię pogrążeni w wielkim smutku. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. EKIPA ROLNIKA – czytamy na oficjalnym koncie “Rolnik szuka żony” na Facebooku.

W komentarzach pod wpisem pojawiło się mnóstwo kondolencji od fanów kultowej produkcji TVP1. 

Zbigniew Woźnicki był znanym filmowcem

Zbigniew Woźnicki zmarł na początku lipca. We wtorek 11 lipca został pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Ciechanowie, o czym poinformował portal “filmpolski.pl”. Jedne z ostatnich produkcji, przy których tworzeniu, brał udział, to dokumenty “Porwani za młodu” lub “Krwawy ślad”. 

Filmowiec pozostawił pogrążonych w głębokim smutku syna oraz żonę.

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny