Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Horror na plaży. Ciało małego chłopca leżało na piasku
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 12.07.2023 11:14

Horror na plaży. Ciało małego chłopca leżało na piasku

plaża
fot. Canva, zdjęcie poglądowe, tragedia na plaży

Do makabrycznego odkrycia doszło na plaży w Hiszpanii. Znaleziono ciało małego chłopca, a interwencja policji trwała kilka godzin. Okoliczności śmierci dziecka nie są znane, ale zlecono sekcję zwłok, aby ustalić przyczynę zgonu. Nie wiadomo jednak, czy uda się to zrobić, ale śledczy robią wszystko, co w ich mocy, aby określić okoliczności zdarzenia. Burmistrz gminy, w której znaleziono ciało, ma pewną hipotezę.

Na plaży znaleziono zwłoki małego chłopca

Urzędnicy z Ratusza Roda de Berà przekazali, że 11 lipca rano na plaży znaleziono ciało chłopca, a teren jest odgrodzony. Mieszkańców poproszono o to, aby nie spacerowali w tamtych rejonach. Zwłoki zostały odkryte przez pracownika miejskiego, który sprzątał okolicę.

Przekazał on lokalnym mediom, że ciało było bez głowy i leżało brzuchem do piasku i początkowo myślano, że może być to lalka. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz. Wstępne ustalenia mówią o tym, że dziecko zostało wyrzucone przez morze i było w stanie rozkładu.

Dodał TEN wpis w mediach. Kilka dni później wjechał luksusowym autem w dom wielorodzinny. Tragiczny koniec

Burmistrz gminy ma hipotezę dotyczącą odkrycia na plaży

Burmistrz gminy, w której znaleziono zwłoki, przekazał mediom, że być może dziecko jest ofiarą wypadku, do którego niedawno doszło na Morzu Śródziemnym z udziałem migrantów, bo nie miało na sobie odpowiedniego stroju na plażę, tylko dres i kurtkę.

Kilka godzin po odkryciu pozwolono ludziom korzystać z tamtejszych rejonów i w dużej mierze nieświadomi niczego turyści rozłożyli się na piasku, korzystając z dobrej pogody.

Lokalna strona opublikowała zdjęcie z tragedii na plaży

Lokalna strona na Facebooku poinformowała o tym, co się stało i opublikowała zdjęcie z działań policyjnych. Post jednak nie zrobił dużego zasięgu i dlatego wiele osób nie wiedziało o tragicznych wydarzeniach.

Dopiero po jeszcze większym nagłośnieniu sprawy usłyszano o niej w okolicy. W komentarzach widać, że mieszkańcy gminy, w której znaleziono na plaży zwłoki chłopca, są tym wstrząśnięci.

Tagi: plaża