Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 3 aktorki jechały na pogrzeb, zginęły w wypadku. Polskę obiegły tragiczne wieści. Nie żyją Wanda, Janina i Teresa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.08.2023 10:51

3 aktorki jechały na pogrzeb, zginęły w wypadku. Polskę obiegły tragiczne wieści. Nie żyją Wanda, Janina i Teresa

Trzy aktorki miały wypadek w drodze na pogrzeb
Trzy aktorki miały wypadek w drodze na pogrzeb, fot. Canva/shaunl; Pexels/Arcaion

Przerażający wypadek, który wydarzył się w województwie lubelskim, wstrząsnął wszystkimi internautami. Trzy aktorki jechały razem na pogrzeb bliskiego znajomego. Niestety, w trakcie podróży, wszystkie poniosły śmierć na miejscu.

Zatrważający wypadek niedaleko Poniatowej. Nie żyją trzy kobiety

Do tragicznego wydarzenia doszło w poniedziałek 14 sierpnia 2023 roku. Trzy aktorki jechały razem na pogrzeb bliskiego znajomego. Wszystkie panie znajdowały się na tylnym siedzeniu Opla Astra, a za kierownicą siedział ich 77-letni znajomy. 

Niestety, w pewnym momencie doszło do przerażającego zderzenia dwóch pojazdów w okolicach miejscowości Chodel w powiecie opolskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń lokalnej policji, mężczyzna miał wymusić pierwszeństwo, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej. Policja ogłosiła również, że trzy utalentowane aktorki zmarły na miejscu wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący oplem astra 77-latek wyjechał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo na kierującym BMW. W wyniku wypadku trzy pasażerki z opla, siedzące na tylnej kanapie, poniosły śmierć na miejscu. Kierujący oplem trafił do szpitala 

"Sanatorium miłości": dwa tygodnie temu było ich wesele. Dzisiaj Polskę obiega zdumiewająca wieść o ich małżeństwie

W wyniku tragicznego wypadku na miejscu zmarły trzy aktorki

Jeszcze kilka dni temu wszystkie panie miały okazję występować na scenie w Poniatowej i nie spodziewały się, że już niedługo dojdzie do tak ogromnej tragedii. Janina, Wanda i Teresa były doskonale znane mieszkańcom Poniatowej, którzy doceniali ich zaangażowanie i pasję do aktorstwa.

Wszystkie panie prężnie działały dla lokalnej społeczności i były doskonale znane w swojej rodzinnej miejscowości. Były nie tylko członkiniami Poniatowskiego Klubu Seniora i aktorkami teatru Fajna Ferajna, ale również żywo angażowały się w sprawy Centrum, Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej oraz Stowarzyszenia Niezłomna Polska.

Fani opłakują śmierć aktorek w tragicznym wypadku samochodowym

Mieszkańcy Poniatowej nie są w stanie pogodzić się z ogromną tragedią, jaka dotknęła mieszkańców ich miejscowości. W sieci nie brakuje czułych słów i pożegnań, skierowanych nie tylko do zmarłych kobiet, ale również ich bliskich, którzy pogrążyli się w żałobie.

Głos w sprawie zabrał również burmistrz miasta Paweł Kaczmarczyk, który na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieścił obszerny wpis, poświęcony tragedii. Mężczyzna podziękował aktorkom za lata praca na rzecz miejscowości oraz złożył kondolencje ich rodzinom i przyjaciołom.

Dzisiaj po południu otrzymaliśmy informację o tragicznym w skutkach wypadku, w którym śmierć poniosły trzy mieszkanki Poniatowej.

Wspaniałe kobiety całym sercem zaangażowane w życie społeczne i kulturalne naszego miasta. Mające pasję, energię do działania. Członkinie Poniatowskiego Klubu Seniora, wspaniałe aktorki teatru "Fajna ferajna", działające także w naszych lokalnych zespołach wokalnych.

Nie ma słów by wyrazić ból i wypełnić pustkę po tak ogromnej stracie. Łącze się w bólu z rodzinami i składam najszczersze kondolencje.

Spoczywajcie w pokoju

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego