Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Zapiera dech". Fala komentarzy po ostatniej metamorfozie w "Nasz Nowy Dom"
Michał Fitz
Michał Fitz 28.04.2023 10:23

"Zapiera dech". Fala komentarzy po ostatniej metamorfozie w "Nasz Nowy Dom"

Nasz Nowy Dom
fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

Ekipa remontowa programu “Nasz nowy dom” dokonała na przestrzeni 20 sezonów wielu spektakularnych metamorfoz. Często bywało tak, że domy po przemianie zupełnie nie przypominały budynków, które zgłaszano do show. Właśnie przeprowadzono kolejny, wybitny remont.

W mediach społecznościowych show pojawiły się nawet komentarze, według których to najlepiej odnowiony dom ostatnich lat.

"Nasz nowy dom": Pan Karol potrzebował pomocy

W ostatnim odcinku opowiedziano historię Pana Karola i jego córki Nikoli. Obydwoje mieszkali w skrajnie zaniedbanym domu, który mężczyzna starał się odnowić. Niestety brakowało mu pieniędzy, bo połowę jego wypłaty oraz alimentów, które płaciła matka dziewczynki, zżerała rata kredytu.

Mężczyzna chciał poprawić swoją sytuację finansową, dlatego poszedł na zaoczne studia, dzięki którym mógłby otrzymać lepszą posadą. Jego życie kręciło się więc tylko wokół pracy, studiów i opieki nad córką. O przyjemnościach nie mogło być mowy, bo gdy już pojawiał się jakiś czas wolny, Pan Karol przeznaczał go na odnawianie domu własnymi środkami.

Wyciągnął z więzienia Tomasza Komendę. Gdy dowiedział się, co teraz się u niego dzieje, był w szoku

"Nasz nowy dom": Wybitny remont

Trzeba powiedzieć o tym wprost, dom Pana Karola i Nikoli wyglądał fatalnie. Wewnątrz nie było nawet łazienki, a dopiero od niedawna działało podłączenie wody. Przed ekipą remontową i projektantami stanęło ogromne wyzwanie, z którym, jak się później okazało, poradzili sobie kapitalnie.

Dom nie tylko został przystosowany do godnego życia, ale także odnowiony tak, że momentami wyglądał niczym drogi apartament ze stolicy. Świetnie zagospodarowano przestrzeń, bo na pozornie niewielkiej przestrzeni zmieszczono wszystko, o czym rodzina mogła marzyć.

"Nasz nowy dom": Widzowie zachwyceni remontem

Nie ma wątpliwości, że Panu Karolowi należał się nowy dom. Widzowie nie tylko się z tym zgadzali, ale także twierdzili, że ekipa wykonała dla niego jedną z najlepszych robót jak dotychczas.

- Przepiękny projekt, najlepsze wnętrze ze wszystkich odcinków ocenia jedna z fanek show.

- Brawo! Domek przecudny i funkcjonalny — dodaje kolejna.

- Świetny efekt końcowy — czytamy w następnym komentarzu.

Zobacz post:

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny