Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z ostatniej chwili: Nie żyje kolejna gwiazda. Miał zaledwie 52-lata
Sara Karmańska
Sara Karmańska 29.11.2023 16:20

Z ostatniej chwili: Nie żyje kolejna gwiazda. Miał zaledwie 52-lata

Nie żyje kolejna gwiazda. Miał zaledwie 52-lata, fot. Facebook/Jarek Mikulski Bis; Canva/ Streager, Getty Images
Nie żyje kolejna gwiazda. Miał zaledwie 52-lata, fot. APKA; Canva/ Streager, Getty Images

Od wczoraj internauci żyją śmiercią Gabriela Seweryna, znanego z programu „Królowe życia”. Mężczyzna miał tylko 56 lat. Niedługo po im odeszła inna gwiazda – jeszcze od niego młodsza. 

Nie żyje kolejna gwiazda

Wczoraj mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Gabriela Seweryna, który zmarł niespodziewanie w głogowskim szpitalu. Od tego czasu nie milkną echa jego śmierci, szczególnie po tym, jak wypłynęło nagranie transmisji, która miała miejsce na kilka godzin przed śmiercią projektanta futer. 

Celebryta znany z programu „Królowe życia” zarzucał w nim ratownikom medycznym, że odmówili mu udzielenia pomocy. Do sprawy odniósł się także rzecznik pogotowia, który odpowiedział na zarzuty rzekomego nieudzielenia pomocy umierającemu mężczyźnie

Sprawie śmierci Gabriela Seweryna uważnie przyjrzy się prokuratura, do której wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Wiele osób jest szczególnie zszokowanych młodym wiekiem projektanta futer. Niedługo po nim zmarła jednak jeszcze młodsza gwiazda. 

Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Lekarze walczyli do końca Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Tak wyglądał kilka dni przed śmiercią

Nie żyje Jarek Mikulski

Kolejna znana osoba zmarła w młodym wieku. Media obiegły informacje o śmierci wokalisty zespołu „Chłopcy z Placu Broni”. Szerokiej publiczności Jarek Mikulski dał się poznać dzięki udziałowi w programie „Bar VIP”, w którym wystąpił w 2004 roku. Miał wówczas 34 lata. 

W chwili śmierci mężczyzna miał tylko 52 lata. Jak ujawniono, od długiego czasu zmagał się jednak z poważną chorobą. O jego odejściu poinformował „Przegląd Lokalny”: 

Po długiej chorobie zmarł Jarek Mikulski – dyplomowany trener regresingu, współautor wielu książek, knurowski celebryta oraz wokalista Chłopców z Placu Broni – czytamy na knurowskim portalu.

ZOBACZ TEŻ: „Ja naprawdę umrę, chcę żeby…” Porażające wideo Gabriela Seweryna z chwili przed śmiercią obiega sieć

Pogrzeb Jaroslawa Mikulskiego

Ujawniono już szczegóły dotyczące ostatniego pożegnania Jarosława Mikulskiego. Pogrzeb gwiazdy został zaplanowany na piątek 1 grudnia. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą, która odbędzie się w kościele pod wezwaniem św. Cyryla i Metodego w Knurowie. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10:30. 

Po mszy świętej ciało Jarosława Mikulskiego zostanie odprowadzone na cmentarz komunalny znajdujący się przy ulicy 1 Maja. 

Źródło: Fakt

Tagi: śmierć