Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Tak wyglądał kilka dni przed śmiercią
Kamil Świętek
Kamil Świętek 28.11.2023 22:22

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Tak wyglądał kilka dni przed śmiercią

Gabriel Seweryn
Fot. KAPiF; Instagram/gabriel_seweryn

Wieści o śmierci Gabriela Seweryna gruchnęły niespełna kilka godzin temu. Nikt nie spodziewał się, że celebryta znany między innymi z produkcji „Królowe życia” umrze tak nagle. Nic na to nie wskazywało. Zobaczcie jego ostatnie zdjęcie dodane na Instagrama i przekonajcie się sami.

Gabriel Seweryn nie żyje

Smutne wiadomości dobiegają do nas z Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Jak podaje portal głogów.naszemiasto.pl, 28 listopada na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, zmarł Gabriel Seweryn:

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – zacytował jej słowa portal glogow.naszemiasto.pl.

Wiadomość ta została potwierdzona również przez rzeczniczkę szpitala. Mimo niedowierzania bliskich i przyjaciół i fanów celebryty, Gabriel Seweryn zmarł w wieku zaledwie 56-lat.

Chwalił się luksusowym życiem. Gabriel Seweryn został bez pieniędzy, potrzebuje wsparcia Gabriel Seweryn pierwszy raz pokazał się z nowym partnerem. Wcześniej twierdził, że to jego stalker

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Nic nie zwiastowało tragedii

Czy cokolwiek wskazywało na śmierć jednej z najbardziej rozpoznawanych postaci „Królowych życia”? Z pewnością nie. Gabriel Seweryn parę dni przed śmiercią zamieścił nowe zdjęcie na swoim Instagramie. Jak się okazuje… ostatnie.

Czy widać na nim jakiekolwiek oznaki choroby? Czy ktoś mógł przewidzieć co stanie się niespełna 10 dni później? Fani Gabriela Seweryna już snują historie spiskowe na ten temat. Dlaczego nikt nie zauważył wcześniej jego złego samopoczucia?

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Lekarze walczyli do końca

Załamani fani komentują

Fani celebryty nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Gabriel Seweryn był nie tylko celebrytą, ale również cenionym projektantem futer. Od lat prowadził on swoją pracownię na głogowskiej starówce. Profil Gabriela Seweryna na Instagramie śledziło ponad 200 tys. obserwujących. Jak jego śmierć przyjęli fani?

– Za szybko odszedłeś z tego świata
– [*] spoczywaj w pokoju
– Smutno

Poruszające komentarze fanów mówią same za siebie. Chociaż Gabriel Seweryn był postacią kontrowersyjną, był także niezwykle lubiany przez śledzących jego życie prywatne i zawodowe fanów. Fanów, którzy zapewne jeszcze długo nie będą mogli pogodzić się ze śmiercią swojego idola.

Gabriel Seweryn 2.jpg
Fot. Instagram/gabriel_seweryn
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego