Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyszli z mieszkania i zniknęli. Zostawili nieletnich synów, cała Polska ich szuka. Porażające kulisy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.05.2023 21:39

Wyszli z mieszkania i zniknęli. Zostawili nieletnich synów, cała Polska ich szuka. Porażające kulisy

radiowóz i zaginieni
fot. Marek BAZAK/East News. materiały prasowe KRP II Mokotów

W stolicy doszło do niecodziennego zdarzenia. W nocy 20 na 21 maja pewne małżeństwo opuściło swoje mieszkanie i przepadło. Z parą od kilku dni nie ma kontaktu. Trwają poszukiwania, jednak okoliczności tajemniczej sprawy wcale nie ułatwiają śledczym podejmowania odpowiednich czynności. 

Pani Aneta i pan Adam pozostawili swoim dwóm nastoletnim synom krótką wiadomość, która zszokowała rodzinę. 

Zaginięcie małżeństwa to jedna z najbardziej tajemniczych spraw, które ostatnio wydarzyły się w Warszawie

Aneta Jagła (44 l.) i Adam Jagła (49 l.) opuścili swoje mieszkanie przy ul. Puławskiej ok. północy z 20 na 21 maja. Zostawili w nim dwójkę nastoletnich synów, którzy nie wiedzą, gdzie udali się ich rodzice. Chłopcami zaopiekowała się najbliższa rodzina, która nie zwlekając, zgłosiła całe zajście na policję. Z małżeństwem nie ma od tego czas kontaktu. Co ciekawe, zdecydowali się na pozostawienie dzieciom tajemniczej wiadomości. Jak dowiedział się “Onet”, napisali w niej m.in., że “życzą im powodzenia w życiu”. 

Nie żyje Bronisław Surmiak. Aktor był znany z wielu popularnych produkcji, miał 89 lat

W sprawę zaginięcia małżeństwa szybko zaangażowała się policja

Z zaginionym małżeństwem nie udało się nawiązać żadnego kontaktu. Wobec tego trwają poszukiwania na skalę krajową. Warszawska policja podała, iż Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, masywną budowę ciała oraz blond włosy z fryzurą typu bob. 

– Prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantery. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo – poinformowała rzeczniczka mokotowskiej policji asp. Iwona Kijowska.

Mąż pani Anety, Adam Jagła, ma 182 cm wzrostu i przeciętną sylwetkę. Nosi krótkie, szpakowate włosy i krótki zarost. Cechą, ktróta rzuca się w oczy, jest to, iż mężczyzna kuleje na prawą nogę. Prawdopodobnie posiada na lewym ramieniu tatuaż oraz, tak jak żona, może mieć przy sobie kartę bankomatową ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia również ubrany był na sportowo.

Policja apeluje o pomoc

Warszawska policja zaapelowała do Polaków o pomoc w ustaleniu miejsca, w którym może znajdować się małżeństwo.

– Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 - nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 powiedziała rzeczniczka mokotowskiej policji. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginieni przebywają w Polsce. Nie mamy informacji, aby przekroczyli granice naszego kraju dodała w rozmowie z “Onetem”.

Wobec małżeństwa nie ma postawionych obecnie żadnych zarzutów. Prawdopodobne jest jednak, że jeśli uda się ich odnaleźć, odpowiedzą za pozostawienie swoich niepełnoletnich dzieci bez opieki.

 

źródło: fakt.pl