Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jurorzy „The Voice Senior” się skompromitowali? Fani po wczoraj powtarzają jedno. Nie zostawili na nich suchej nitki
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.01.2024 13:58

Jurorzy „The Voice Senior” się skompromitowali? Fani po wczoraj powtarzają jedno. Nie zostawili na nich suchej nitki

Decyzja trenerów „The Voice Senior” rozjuszyła widzów, fot. kadr z programu  „The Voice Senior” prod. TVP
Decyzja trenerów „The Voice Senior” rozjuszyła widzów, fot. kadr z programu „The Voice Senior” prod. TVP

27 stycznia wyemitowano ostatnie odcinki przedstawiające „Przesłuchania w ciemno” do najnowszej edycji programu „The Voice Senior”. Jurorzy wysłuchali w nich ostatniej puli kandydatów i ogłosili składy poszczególnych drużyn. Po ostatnim odcinku na jurorów wylała się fala negatywnych komentarzy.

Najnowsza edycja „The Voice Senior” już po „Przesłuchaniach w ciemno”

Ostatni etap „Przesłuchań w ciemno” pozwolił na wyłonienie ostatnich uczestników najnowszej edycji programu. Zwycięzca czwartej edycji show będzie mógł liczyć na tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę o wartości 30 tysięcy złotych. Wielki wygrany zostanie wyłoniony na kolejnych etapach talent show. Zostanie nim jeden z seniorów powyżej 60. roku życia, który trafił do jednej z czterech sześcioosobowych drużyn Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej, Haliny Frąckowiak oraz Tomasza Szczepanika.

Ostatnie „Przesłuchania w ciemno” wywołały falę krytycznych komentarzy, która z impetem uderzyła w trenerów „The Voice Senior”. 

Decyzja trenerów „The Voice Senior” rozjuszyła widzów, fot. kadr z programu  „The Voice Senior” prod. TVP 1.png
Decyzja trenerów „The Voice Senior” rozjuszyła widzów, fot. kadr z programu  „The Voice Senior” prod. TVP
Decyzja trenerów „The Voice Senior” rozjuszyła widzów, fot. kadr z programu  „The Voice Senior” prod. TVP 2.png
Decyzja trenerów „The Voice Senior” rozjuszyła widzów, fot. kadr z programu  „The Voice Senior” prod. TVP
Podali, ile Ewa Kasprzyk zgarnie za udział w "Tańcu z gwiazdami". Kopara opada Zaraz padniecie, w "The Voice Senior" Rodowicz przed milionami Polaków wyznała, do kogo ma słabość

Decyzja trenerów „The Voice Senior” rozjuszyła widzów

W ostatnim odcinku „Przesłuchań w ciemno” decyzja jurorów rozjuszyła widzów. Do wszystkiego doszło podczas występu 61-letniego Wojciecha Strzeleckiego. Mężczyzna stanął na scenie, gdzie wykonał utwór Robbiego Williamsa „Angels”. Jego interpretacja najwyraźniej nie przypadła trenerom do gustu, ponieważ żaden z nich nie odwrócił swojego fotela. Zaraz potem wyszło na jaw, że będą bardzo żałować swojej decyzji. 

Gdy kandydat zakończył swój występ w programie TVP, a fotele trenerów się odwróciły, zaczęli rozmawiać z Wojciechem Strzeleckim. Jak się okazało, mężczyzna na co dzień pracuje w chórze Teatru Wielkiego w Łodzi, a po godzinach spełnia się w rockowym zespole. Trenerzy poprosili o wykonanie kolejnego kawałka – jak się okazało, zapasowym utworem uczestnika była „Kryzysowa narzeczona” zespołu Lady Pank. To wykonanie podbiło serca trenerów, na zmianę decyzji było już jednak za późno

ZOBACZ TEŻ: Szokujące sceny w “The Voice Senior”. Góral wyszedł na scenę i to powiedział do Alicji. Polaków zamurowało?

Fani „The Voice Senior” nie kryją rozżalenia decyzją trenerów

Fani programu „The Voice Senior” nie kryją swoich emocji w sekcji komentarzy na profilach programu w mediach społecznościowych. Chociaż trenerzy zaprosili uczestnika do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu „The Voice Senior”, wielu internautów nie może im wybaczyć, że nie poznali się na talencie Wojciecha Strzeleckiego już podczas pierwszego wykonywanego przez niego utworu. 

  • Po tym jak nie odwrócili się na pana Wojtka, nie będę oglądać tego programu. Przyjęli jakieś pomyłki, a takiego głosu nie. Żenada.
  • Nie wzięli muzyka, który śpiewa w Teatrze Wielkim. Uznali, że wybrał sobie zły repertuar. Serio? To jurorzy nie słyszą, że ktoś ma dobry głos? Wymieńcie ich wszystkich, niech się przestaną kompromitować i denerwować widzów.
  • Również jestem rozczarowana dzisiejszym odcinkiem, jak można było się nie odwrócić gdy śpiewał Pan Wojtek. Zamiast czerpać przyjemność ze słuchania, to człowiek się denerwuje, że się nie odwracają.
  • Brawo dla Pana Wojtka, a jurorzy rozczarowali kiepsko.
  • Ja też tego nie rozumiem, kolejny raz pominęli talent (pan Wojtek), a biorą ledwo stojących i śpiewających wyjców.
  • Jurorzy są bardzo beznadziejni niestety. Głos Pana Wojtka i wykonanie to mistrzostwo.
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?