Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekły informacje o związku Gabriela Seweryna. Czy mama akceptowała jego związek? Odpowiedź zaskakuje
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 29.11.2023 18:41

Wyciekły informacje o związku Gabriela Seweryna. Czy mama akceptowała jego związek? Odpowiedź zaskakuje

Wyciekły informacje o związku Gabriela Seweryna, fot. kadr z programu „Królowe życia”, Instagram/gabriel_seweryn
Wyciekły informacje o związku Gabriela Seweryna, fot. kadr z programu „Królowe życia”, Instagram/gabriel_seweryn

28 listopada media obiegła informacja o nagłej śmierci Gabriela Seweryna. Projektant futer, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia” miał tylko 56 lat. Jedna z transmisji prowadzonych przez celebrytę rzuca nowe światło na jego poprzedni związek. 

Gabriel Seweryn zmarł nagle i niespodziewanie

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Informację potwierdziła rzeczniczka placówki, przekazując, że mężczyzna został przyjęty na SOR około godziny 15:30 z powodu bólu w klatce. Wykonano wszelkie niezbędne badania i wdrożono leczenie. Po około dwóch godzinach wszystko zdawało się zmierzać ku dobremu, gdy nagle u projektanta futer doszło do zatrzymania krążenia. Mimo długiej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. 

Śmierć Gabriela Seweryna pogrążyła w smutku wiele osób – między innymi jego przyjaciół i fanów, ale przede wszystkim osoby mu najbliższe – rodzinę i partnera, Kamila Biełę.

Z ostatniej chwili: przełomowe informacje ws. sekcji Gabriela Seweryna. Podjęto dodatkowe działania „Ja naprawdę umrę, chcę żeby…” Porażające wideo Gabriela Seweryna z chwili przed śmiercią obiega sieć

Gabriel Seweryn otwarcie pokazywał swoje uczucia

Gabriel Seweryn nie krył się ze swoją orientacją seksualną. W czasach swojego udziału w programie „Królowe życia” u jego boku można było oglądać Rafała Grabiasa. Para urzekła widzów swoją relacją, dlatego, gdy w 2021 roku ogłosili swoje rozstanie po 18 latach związku, wywołali tym niemałe zaskoczenie. 

Wkrótce po tym w życiu Gabriela Seweryna pojawił się młodszy od niego o 25 lat partner, Kamil Bieła. Mężczyzn połączyło prawdziwe uczucie, którego nie próbowali ukrywać przed światem, a wręcz przeciwnie. Partnerzy chętnie dzielili się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami i nagraniami, a także prowadzili transmisje na żywo, w których między innymi odpowiadali na pytania internautów. 

ZOBACZ TEŻ: Prokuratura w akcji? "Podejrzenie popełnienia przestępstwa" Śmierć Gabriela Seweryna ma drugie dno?

Co mama Gabriela Seweryna sądziła o jego związku

W jednej z transmisji live prowadzonych przez Gabriela Seweryna i jego partnera na jaw wyszła prawda o jego relacji z poprzednim partnerem. Projektant futer odpowiedział na pytanie jednej z osób, która była ciekawa, czy mama Gabriela Seweryna akceptuje jego związek z Kamilem Biełą. Projektant futer odparł na to krótko, że to go nie interesuje, ale jego partner miał na ten temat nieco więcej do powiedzenia:

Ale wydaje mi się, że lepiej akceptuję niż z Rafałem, bo Rafał nie miał żadnych skrupułów wyzwać ją prosto w twarz od najbrzydszych. Na przykład (…) ty ku**o. (…) Do Gabriela mówił: „kiedy ta twoja matka zdechnie, bo mogłaby ci coś przepisać ”– słowo w słowo – zdradził w transmisji Kamil Bieła.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?