Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gabriel Seweryn oskarżył ją przed śmiercią. Teraz gwiazda zareagowała, nie tego spodziewali się wszyscy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.11.2023 15:21

Gabriel Seweryn oskarżył ją przed śmiercią. Teraz gwiazda zareagowała, nie tego spodziewali się wszyscy

Gabriel Seweryn, Magda Gessler
Doszło do spięcia między Gabrielem Sewerynem a Magdą Gessler.Fot. AKPA, KAPiF

Do śmierci Gabriela Seweryna doszło nagle, natomiast okoliczności jej towarzyszące są bardzo niepokojące i tajemnicze. Sprawą już zdążyła zająć się prokuratura, natomiast nawet wyjaśnienie wszystkich niewiadomych w tej sprawie nie zapełni dziury w sercach bliskich celebryty oraz tysięcy jego wiernych fanów. Projektanta znanego z programu “Królowe życia” zdążyło pożegnać już mnóstwo osób. Czy znalazła się wśród nich również ta, z którą swego czasu wdał się w konflikt?

Kilka lat przed śmiercią Gabriel Seweryn wdał się w konflikt z Magdą Gessler

Na kilka godzin przed śmiercią Gabriel Seweryn transmitował na żywo, jak cierpi. Projektant, który zapisał się w pamięci Polaków dzięki występowi w “Królowych życia”, płakał i krzyczał, że się dusi, a ratownicy ze stojącej w pobliżu karetki pogotowia odmówili mu udzielenia pomocy. W konsekwencji gwiazdor musiał pojechać do szpitala taksówką — nie wiadomo, czy ten fakt nie wpłynął na jego śmierć, która nastąpiła zaledwie kilka godzin później.

W mediach społecznościowych pełno jest komunikatów, w których zarówno fani, jak i znajomi, żegnają projektanta z Głogowa. Okazuje się, że na ten gest zdecydowała się również Magda Gessler. Zaskakujące w tym wszystkim jest to, że niecałe 2 lata temu najpopularniejsza polska restauratorka była zamieszana w głośny konflikt z Gabrielem Sewerynem. Gwiazdor oskarżył ją wówczas o przywłaszczenie sobie jednego z jego futer. 

„Ja naprawdę umrę, chcę żeby…” Porażające wideo Gabriela Seweryna z chwili przed śmiercią obiega sieć Prokuratura w akcji? "Podejrzenie popełnienia przestępstwa" Śmierć Gabriela Seweryna ma drugie dno?

Doszło do spięcia pomiędzy Gabrielem Sewerynem a Magdą Gessler

2 lata temu doszło do jednego z najgłośniejszych sporów w całym show-biznesie. Internauci byli zaskoczeni faktem, że został w niego zamieszany Gabriel Seweryn oraz… Magda Gessler. Okazuje się, że projektant z Głogowa oskarżył restauratorkę, iż ta przywłaszczyła sobie futro, które wyszło spod jego ręki. Skradzione odzienie miało kosztować 3 tysiące złotych. Skandal rozpoczął się w zaskakujący sposób, bowiem o jeszcze szczegółach Seweryn opowiedział na łamach wpisów, które ukazały się w mediach społecznościowych Magdy Gessler. Całą historię celebryta opowiedział w nieco chaotyczny, jednak zrozumiały sposób:

Witam cię Magda z tej strony Gabriel Seweryn około 10 grudnia wziąć ode mnie byłem wartości 3000 zł chciałeś uszy dla swojego przyjaciela futro prezencie ani nie uczyłaś futra ani się ze mną nie spotkać bo nie miałeś na to czasu ani nie oddałaś mi byłemu dzwonię do ciebie piszę a ty nie zbywasz.

Czuję że tak za dwa dni za trzy dni bo nie wiesz gdzie to gosposia położyła a że zaraz mi dowiozą do słodko słony aże tak aże siak czy ty masz troszeczkę honoru jak tak można jak tak można ludzi traktować zastanów się nad soba – mogliśmy przeczytać w wiadomościach.

Sytuacja zaogniła się w momencie, w którym Gabriel Seweryn zagroził ujawnieniem treści całej rozmowy z restauratorką:

Chcesz to jeszcze mogę dorzucić do tego zdjęcia konwersacji naszej wspólnej myślę żemedia się tym bardzo zainteresują jaka jesteś słowna w stosunku do innych ludzi że traktujesz innych jak gó*no Ja się nie czuje jak gówno więc sobie nie życzę i żądam zwrotu mojego byłemu bo jak nie to zrobić dzisiaj insta story odnośnie całej zaistniałej sytuacji.

ZOBACZ TEŻ: Z ostatniej chwili: przełomowe informacje ws. sekcji Gabriela Seweryna. Podjęto dodatkowe działania

Magda Gessler pożegnała Gabriela Seweryna mimo konfliktu

Głośny konflikt na linii Seweryn-Gessler z czasem ucichł i poszedł w zapomnienie. Internauci przypomnieli sobie o nim dopiero po śmierci gwiazdora z “Królowych życia”. Okazuje się, że restauratorka postanowiła pożegnać swojego danego znajomego mimo wszystkich sporów, które za sobą mieli.

Kilka godzin temu na relacji Magdy Gessler ukazało się zdjęcie, na którym zapozowała w towarzystwie projektanta z Głogowa. Ujęcie zostało wykonane z takiej perspektywy, iż wygląda, jakby obejmowali się. Oprócz Gabriela Seweryna na zdjęciu można również dostrzec jego byłego partnera, dlatego można wnioskować, że fotografia została wykonana przed laty, gdy panowie jeszcze pozostawali ze sobą w związku. 

Jego publikację można interpretować jako zapomnienie o waśni i pożegnanie. Trzeba przyznać, że jest to poruszający gest, który na pewno docenią bliscy Gabriela.

Projekt bez nazwy - 2023-11-29T142956.370.png
Doszło do spięcia między Gabrielem Sewerynem a Magdą Gessler. Fot. instagram.com/magdagessler_official

źródło: jastrzabpost.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!