Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > WPADKA rodziny królewskiej? Nadmierna świąteczna swoboda dzieli internautów. Czy to wypada Koronie?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.12.2023 18:20

WPADKA rodziny królewskiej? Nadmierna świąteczna swoboda dzieli internautów. Czy to wypada Koronie?

Świąteczna swoboda rodziny królewskiej dzieli internautów
Świąteczna swoboda rodziny królewskiej dzieli internautów, fot. Rex Features/East News

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie William i Kate są jednymi z najpopularniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że każde ich pojawienie się wzbudza prawdziwą sensację wśród poddanych. Teraz internauci zaczęli analizować świątecznego wystąpienia małżeństwa i ich dzieci, które wyglądają zaskakująco swobodnie!

Książę William i księżna Kate zaskoczyli wszystkich internautów

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się niemałą sympatią internautów, którzy z zaciekawieniem śledzą każdy ruch swoich ulubieńców. Choć królem Zjednoczonego Królestwa jest obecnie syn Elżbiety II — Karol III, to jego syn William oraz jego żona Kate mogą pochwalić się zdecydowanie największą popularnością.

Zawsze, gdy zakochani pojawiają się publicznie, wzbudzają ogromne poruszenie i zainteresowanie poddanych. Jeżeli jednak są z nimi ich ukochane dzieci — George, Charlotte oraz Louis przedstawiciele rodziny Windsorów po prostu nie mogą opędzić się od fanów, bo Brytyjczycy szczerze kochają wnuczęta króla. Podobnie było tym razem, gdy wszyscy zaczęli analizować świąteczne wystąpienie ulubionej rodziny. 

Genetyczny problem księcia Harrego, taki ma również jego brat. Widać go na zdjęciach z koronacji Karola III Ludzie podczas koronacji przecierali oczy. Tak ubrała się księżna Kate, złamała tradycję

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w zaskakującym świątecznym wydaniu

Teraz światło dzienne ujrzały efekty ostatniej sesji zdjęciowej, w której wzięli udział książę William z żoną oraz trójką swoich pociech. Cała piątka pozowała w ramach stworzenia corocznej bożonarodzeniowej kartki ze świątecznymi życzeniami. Na zdjęciu widzimy Williama, Kate, George'a, Charlotte oraz Louisa w białych koszulach z długim rękawem oraz długich czarnych spodniach.

Internauci nie ukrywają, że są zaskoczeni tym, w jak luźnym wydaniu mogliśmy zauważyć przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów pochwały, na temat tego, jak świetnie prezentują Windsorowie. Nie zabrakło jednak również wpisów o tym, że syn Karola III i jego bliscy zbyt mocno odchodzą od tradycji i próbują być “normalnymi ludźmi”, zapominając o swoich tytułach.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, co brytyjski dziennikarz powiedział o Meghan Markle. Nie zostawił na niej suchej nitki!

Czy William i Kate pozwalają sobie na zbyt wiele swobód?

To jednak wcale nie koniec “swobodnego zachowania”, jakie internauci zauważyli niedawno u członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedawno byliśmy świadkami wystąpienia księcia Williama, księżnej Kate oraz ich trójki dzieci na uroczystej świątecznej kolacji pod nazwą “Together at Christmas”.

Podczas wyjątkowej uroczystości zarówno syn Karola III, jak i jego żona oraz pociechy pozwolili sobie na czułe spotkanie z przedstawicielami Kościoła Anglikańskiego. Internauci zwrócili uwagę na uściski i całusy, jakie wymienili członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej z duchownym. Czy to również zbyt duża swoboda?

brytyjska rodzina królewska 1.jpg
Brytyjska rodzina królewska podczas świątecznego wydania, fot. Rex Features/East News
brytyjska rodzina królewska 2
Brytyjska rodzina królewska podczas świątecznego wydania, fot. Rex Features/East News
Księżna Kate została podsłuchana. Mówiła o złym stanie zdrowia
Księżna Kate
fot. Carfax2, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons
W jednej z ostatnich rozmów Księżna Kate wyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jej stan w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia. Wiemy, co dzieje się z żoną Williama. Ostatnie tygodnie były niezwykle wymagające i trudne dla całej rodziny królewskiej. Śmierć Elżbiety II i szereg ceremonii związanych z pogrzebem, spotkania z prasą i osobistościami, publiczne wystąpienia, a wszystko to w woalu żałoby. Podczas, gdy Brytyjczycy opłakują swoją królową i z zacięciem komentują bieżącą sytuację na dworze, media obiegły niepokojące doniesienia na temat jednej z ulubienic zmarłej monarchini. W jednej z ostatnich rozmów księżna Kate zdradziła, że zmaga się z problemami zdrowotnymi.
Czytaj dalej
Niepokojąca sytuacja przy grobie Elżbiety II. Kuzynka książąt nie mogła utrzymać się na nogach, straciła przytomność
królowa Elżbieta II
fot. Rex Features/East News STEVE PARSONS/AFP/East News
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas nabożeństwa w Pałacu Westminsterskim przy trumnie królowej Elżbiety II. Bliska kuzynka księcia Williama i księcia Harry’ego zemdlała przy grobie. Cały świat wciąż pozostaje w żałobie po niespodziewanej śmierci 96-letniej królowej brytyjskiej. Elżbieta II panowała w Zjednoczonym Królestwie przez ponad 70 lat. Zmarła w czwartek 8 września w szkockim zamku Balmoral. Pogrzeb monarchini został zaplanowany na najbliższy poniedziałek 19 września. W tym momencie cała Wielka Brytania przygotowuje się do uroczystości, podczas których ostatni raz pożegnamy zmarłą władczynię. Od środy trumna z ciałem Elżbiety II znajduje się w Pałacu Westminsterskim, gdzie obecnie trwają uroczyste nabożeństwa ku czci królowej.
Czytaj dalej