Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 24.03.2023 14:51

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka

Wojciech Glanc
fot. Youtube/@JasnowidzHipnotyzerWojciechGlanc

Wojciech Glanc często dzieli się ze społeczeństwem swoimi wizjami. Jasnowidz wypowiadał się już o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego oraz zwiastował przyszłość wojny na Ukrainie. Teraz mówi o końcu innego, głośnego show-biznesowego związku.

Chodzi o małżeństwo Wiśniewskich. Michał i Pola spodziewają się drugiego dziecka. Słowa Glanca w ich kontekście są co najmniej zastanawiające. 

Wojciech Glanc o małżeństwie Michała i Poli Wiśniewskich

W rozmowie z “Super Expressem” Glanc mówi jasno, że para się rozstanie. Jego zdaniem ich małżeństwo potrwa jeszcze maksymalnie 3 lata. Jasnowidz był nieco złośliwy wobec czerwonowłosego wokalisty:

- Michał Wiśniewski stworzył chyba więcej związków, niż utworów, a szkoda. Życzę mu oczywiście szczęścia i ustatkowania się, ale myślę, że ten jego charakter się nie zmieni, to nie leży w jego naturze.

 

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

Wojciech Glanc o Michale Wiśniewskim

Glanc zauważa, że piosenkarz lubi burzliwe życie, w którym roi się od emocji, a one po pewnym czasie w relacji się wyciszają. Zdaniem jasnowidza Wiśniewski chciałby ponownie ich szukać.

To nie wszystko, na co uwagę zwrócił Glanc. Dodał także, że po rozstaniu z Michałem, Polę czeka długi i szczęśliwy związek, ale już z kimś innym. Póki co jednak nie zanosi się na żadne problemy w małżeństwie Wiśniewskich.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska są szczęśliwi

Na słowa jasnowidza trzeba oczywiście brać sporą poprawkę, bo już niejednokrotnie wizje Glanca i innych podobnych osób nie miały pokrycia w rzeczywistości.

Warto również dodać, że para wydaje się być ze sobą szczęśliwa. Niedawno Pola otworzyła się na temat ich wspólnej przyszłość, opowiedziała też o tym, jak się poznawali i trudach bycia w związku z celebrytą.

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
fot. KAPiF
Wojciech Glanc
fot. YouTube/@JasnowidzHipnotyzerWojciechGlanc

Źródło: YouTube.com/Wojciech Glanc