Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Właśnie wydało się, co łączy Sylwię Grzeszczak z Michałem Wiśniewskim!
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.10.2023 08:17

Właśnie wydało się, co łączy Sylwię Grzeszczak z Michałem Wiśniewskim!

Sylwia Grzeszczak, Michał Wiśniewski
Co łączy Sylwię Grzeszczak i Michała Wiśniewskiego? fot. KAPiF

Choć wydawać by się mogło, że Sylwię Grzeszczak i Michała Wiśniewskiego łączyć może tylko muzyka, nie jest to prawda. Mało kto o wie, że na rzeczy jest coś jeszcze. Prawda może być dla was zaskakująca. 

Sylwia Grzeszczak rozstała się z partnerem. Szczęście odnajduje w swoich pasjach

Pod koniec września do mediów dotarła niespodziewana informacja o rozstaniu Sylwii Grzeszczak i Libera. Para przez lata tworzyła udany związek, którego owocem jest córka o imieniu Bogda. Dziewczynka już niebawem skończy 8 lat i jest największym oczkiem w głowie swoich rodziców. Jak przekazali sami zainteresowani: 

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie. [...] Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie.

Rozstanie było ogromnym szokiem dla fanów pary. Mało kto przypuszczał, że drogi Sylwii i Marcina się rozejdą. To jednak nie koniec zaskakujących wieści o artystce. Okazuje się bowiem, że łączy ją coś z Michałem Wiśniewskim i wcale nie jest to jedynie muzyka. 

Sylwia Grzeszczak rozstała się z mężem. W sieci są nagrania z ich córką, Bogna śpiewa tak pięknie, że pojawiają się ciarki

Sylwia Grzeszczak: kobieta o wielu pasjach

Nie tak dawno Sylwia Grzeszczak za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się swoją kolejną pasją. Oprócz muzyki jest to lotnictwo

Tata – mechanik samolotowy. Tata taty – mechanik samolotowy. Brat chciał być pilotem – ja też - napisała niegdyś na Instagramie.

Swego czasu gwiazda zaprezentowała swoim obserwatorom również kadry z samolotu, którym sama sterowała. Okazuje się, że lotnictwem interesuje się więcej znanych nazwisk. Pasjonatem tej dziedziny jest także Michał Wiśniewski. 

Wspólna pasja Sylwii Grzeszczak i Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zakochał się w lotnictwie już w latach 90. Kolejno trafił do Grupy Akrobacyjnej „Żelazny”, prowadzonej przez przyjaciół. To właśnie tam rozpoczęła się jego prawdziwa przygoda. Mało kto wiem, że lider zespołu Ich Troje posiada licencję pilota. Co więcej, niegdyś na lot zabrał swoje dzieci. 

- […] Nawet moje dzieciaki ze mną latały, ja byłem zafascynowany tym, że mogły polecieć z tatą-pilotem, a one… zasnęły, ale to świadczy o tym, że czuły się bezpiecznie – wyznał Michał Wiśniewski w rozmowie z portalem aerokluby.pl.

Nie tak dawno muzyk informował w sieci o kolejnych badaniach, które musi przejść, aby jego licencja mogła znów być ważna. 

Lot Michała Wiśniewskiego z córką Etiennette zobaczycie poniżej:

https://youtu.be/S2ipZlW5kWg?feature=shared

Źródło: aerokluby.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?