Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wieści z wakacji Lewandowskich. Ludzie nie mają litości dla Roberta po blamażu z Mołdawią
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 28.06.2023 16:00

Wieści z wakacji Lewandowskich. Ludzie nie mają litości dla Roberta po blamażu z Mołdawią

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
fot. KAPiF, Robert Lewandowski krytykowany za wakacyjny wyjazd

Robert Lewandowski przebywa wraz z rodziną na wakacjach pod długim i wyczerpującym sezonie. Mimo że był on słodki ze względu na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii, to miał dla kapitana reprezentacji Polski gorzkie zakończenie przez porażkę we wstydliwym stylu kadry z Mołdawią. Internauci nie mogą tego zapomnieć polskiemu napastnikowi.

Pomimo chwil wypoczynku Lewandowscy spędzają je aktywnie. Piłkarz i jego żona dbają o swoją kondycję i sylwetkę nawet na wakacjach. W sieci pokazali zdjęcie z treningu na siłowni.

Robert Lewandowski pokazuje wakacyjną formę

Anna Lewandowska zapoczątkowała wyzwanie “Hot Summer Challange”, podczas którego trenuje razem z innymi kobietami. Do niego postanowił dołączyć jej mąż, który stwierdził, że darzy dużym szacunkiem osoby, które się tego podjęły.

Standardowo pod postem żony Roberta Lewandowskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Niektórzy nawet wytykają kapitanowi reprezentacji, że nie przeprosił narodu za ostatni mecz.

Katarzyna Dowbor opuściła Polskę. Nie jest to wyjazd prywatny, zaczyna się nowy rozdział w jej życiu?

Inernauci krytykują Roberta Lewandowskiego

- Wypadałoby najpierw przeprosić za występ reprezentacji z Mołdawią, a potem wrzucać radosne zdjęcia - napisał jeden z internautów.

- Nie wiem, czy słyszałeś, ale przegraliśmy ten mecz. Gole i asysty to nie wszystko. Liczy się jeszcze szacunek do reprezentowanego kraju i kibiców - wtórował mu inny.

- Rozumiem, że to są ciężkie przygotowania, by uniknąć kolejnego blamażu z potężną Mołdawią? - z przekąsem napisała inna osoba.

Robert Lewandowski zdaje się jednak takimi wpisami nie przejmować.

Krzywdzące komentarze wobec Roberta Lewandowskiego

Niestety wśród wpisów pojawią się też te wulgarne, które w ogóle nie szanują wcześniejszych dokonań Roberta Lewandowskiego dla reprezentacji. Na szczęście są one w zdecydowanej mniejszości.

Kapitan wiele razy stawał przed kamerami nawet w trudnych momentach i niejednokrotnie trudno było mu powstrzymać emocje, jednak widać, że biało-czerwone barwy wiele dla niego znaczą i takie wpisy są wobec niego krzywdzące.

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny