Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wielkie zmiany w „Mam talent”! Znamy skład jury kultowego talent show. Kogo zobaczycie w najnowszej edycji programu?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 27.11.2023 21:17

Wielkie zmiany w „Mam talent”! Znamy skład jury kultowego talent show. Kogo zobaczycie w najnowszej edycji programu?

Wielkie zmiany w jury „Mam talent”, fot. kadr z programu „Mam talent”
Wielkie zmiany w jury „Mam talent”, fot. kadr z programu „Mam talent”

Program „Mam talent” od lat cieszy się dużą popularnością. Już wkrótce fani formatu będą mogli obejrzeć 15. edycję talent show. Zaszły w niej jednak kolosalne zmiany, które zaskoczą niejednego telewidza.

„Mam talent” od lat cieszy się dużą popularnością

Program „Mam talent” przez wiele sezonów przyzwyczaił swoich widzów do pewnego składu jury i prowadzących. Przez pierwszych dwanaście sezonów talent show był prowadzony przez duet w składzie Marcin Prokop i Szymon Hołownia. 

Aż do ostatniej edycji w jury stale zasiadały Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, którym towarzyszyli między innymi Kuba Wojewódzki, Robert Kozyra i Jan Kliment. Najdłużej tworzyły trio z Agustinem Egurrolą. 

W ostatnim czasie w programie zaszły jednak wielkie zmiany.

Żona Szymona Hołowni od lat siedzi w "męskim" zawodzie. Poznali się dzięki... nietypowej scenie w "Mam talent" Widzowie TVN przeżyją szok. Dwie wielkie gwiazdy żegnają się z "Mam talent!". Nie do wiary, kto ich zastąpi

W „Mam talent” zaszły ogromne zmiany

Polska wersja popularnego formatu „Mam talent” zadebiutowała na antenie TVN 15 lat temu. Już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć zmagania uczestników podczas 15 edycji popularnego show. 

W najnowszej edycji programu „Mam talent” widzów powita zupełnie nowy duet prowadzących w składzie: Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak.

Marcin Prokop, który był związany z programem od samego początku, nie zniknie jednak z „Mam talent”. Prezenter dołączy do Agnieszki Chylińskiej na miejscu dla jurorów, gdzie będzie im towarzyszyć Julia Wieniawa. 

ZOBACZ TEŻ: Jakie wykształcenie ma Marcin Prokop? TO robił, nim został dziennikarzem... I został zwolniony dyscyplinarnie

Julia Wieniawa podekscytowana udziałem w „Mam talent”

Julia Wieniawa pochwaliła się rozpoczęciem prac nad programem „Mam talent”. Aktorka po raz pierwszy zasiądzie w jury programu rozrywkowego. Jak gwiazda zademonstrowała na swoim instagramowym profilu, za kulisami telewizyjnego formatu towarzyszą jej wielkie emocje. 

Julia Wieniawa nie stara się kryć swojego podekscytowania i chętnie chwali się kadrami za kulis, w tym swoim widowiskowym makijażem. Aktorka ujawniła także, że na scenę zabiera ze sobą swój szczęśliwy długopis.

Let's go! Zaczynamy pierwsze castingi do "Mam talent!". Trzymajcie kciuki za uczestników (i za mnie też, nie obrażę się). Looove – czytamy w opisie posta. 

Julia Wieniawa chwali się rozpoczeciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram juliawieniawa 1.JPG
Julia Wieniawa chwali się rozpoczęciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram/juliawieniawa
Julia Wieniawa chwali się rozpoczeciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram juliawieniawa 3.JPG
Julia Wieniawa chwali się rozpoczęciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram/juliawieniawa
Julia Wieniawa chwali się rozpoczeciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram juliawieniawa 2.JPG
Julia Wieniawa chwali się rozpoczęciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram/juliawieniawa
Julia Wieniawa chwali się rozpoczeciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram juliawieniawa 4.JPG
Julia Wieniawa chwali się rozpoczęciem nagrań do programu „Mam talent”, fot. Instagram/juliawieniawa
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?