Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielkie zmiany u Kasi Cichopek. Fani pieją z zachwytu, a media się rozpisują
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.06.2023 13:10

Wielkie zmiany u Kasi Cichopek. Fani pieją z zachwytu, a media się rozpisują

Kasia Cichopek
fot. KAPiF

U Katarzyny Cichopek szykują się wielkie zmiany. Jej marka YA prężnie się rozwija, w związku z czym aktorka zdecydowała się na remont biura. W mediach społecznościowych postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak przebiegają prace wykończeniowe. 

To nie koniec — wiemy, jak wygląda projekt biura Cichopek! Udostępniono zdjęcia przedstawiające salon i kuchnie. Trzeba przyznać, że wnętrze prezentuje się olśniewająco. Czy przypadnie do gustu i Maciejowi Kurzajewskiemu?

Katarzyna Cichopek zajęła się remontem pod nieobecność Macieja Kurzajewskiego

Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podzielili się szczęśliwą nowiną o planach wspólnego zamieszkania. Para początkowo zamierzała zakupić lub wybudować nową nieruchomość, jednak ostatecznie podjęli decyzję o odnowieniu rodzinnej posiadłości Kurzajewskiego w Starej Miłosnej. 

Podczas gdy Maciej Kurzajewski wyjechał, czuwanie nad postępami remontowymi zostało na głowie Kasi Cichopek. Jednak ich przyszłe wspólne cztery ściany to nie jedyne, czego musi doglądać. Aktorka zdecydowała się nowy design w biurze swojej marki YA. Na Instagramie podzieliła się postępującym procesem zmian. Nie możemy się napatrzeć!

Dariusz Pachut zareagował na to, jak potraktowano Dodę. Nie gryzł się w język!

Kadry z nowego wnętrza Katarzyny Cichopek zachwycają!

W biurze marki YA należącej do Katarzyny Cichopek trwają prace remontowe. Aktorka czuwa nad każdym aspektem odnowy wnętrza. Do zaprojektowania całej aranżacji zatrudniła znanego architekta, Jonatana Kilczewskiego. Projekt, który został przez niego udostępniony na Instagramie, zrobił na internautach niemałe wrażenie.

W nowym biurze Kasi Cichopek przeważają stonowane kolory. Nie brakuje również elementów wykonanych z drewna. W salonie pojawiły się meble o odcieniach szarości oraz czerni. Elementem, który przykuwa uwagę, jest tapeta z czaplami, która idealnie komponuje się z dużą kanapą. W przestronnej kuchni królują białe fronty, drewniane meble oraz lampy o fantazyjnych kształtach. 

Fani zachwycają się nowym wnętrzem Katarzyny Cichopek

W nowym biurze Katarzyny Cichopek królować będą stonowane barwy oraz drewniane elementy. Aktorka już jakiś czas temu zastanawiała się na Instagramie, na jaki projekt ostatecznie powinna się zdecydować.

– Zawsze byłam zwolennikiem jasnych kolorów w pomieszczeniach, bo one tak wizualnie powiększają pomieszczenia. Ale z drugiej strony patrząc na to, że mam ciemne włosy, ja wiem, co tam się będzie działo. Więc nie będę chyba sobie strzelała w kolano i skłonię się bardziej ku tej ciemniejszej – mówiła obserwatorom.

Zdjęcia z projektu wnętrza Katarzyny Cichopek doczekały się nie lada aprobaty. Fani w komentarzach zachwalali całą aranżację. “Przepięknie!” – pisali zgodnie w mediach społecznościowych.

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek