Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wielki powrót do “M jak miłość” kwestią czasu
Sara Karmańska
Sara Karmańska 28.02.2024 15:25

Wielki powrót do “M jak miłość” kwestią czasu

Wielki powrót do “M jak miłość” kwestią czasu, fot. KAPiF
Wielki powrót do “M jak miłość” kwestią czasu, fot. KAPiF

Serial „M jak miłość” od lat cieszy się wielką popularnością. Telenowela emitowana na antenie TVP nieprzerwanie od 2000 roku, przeszła wiele zmian w swojej obsadzie. Niektórzy aktorzy rezygnowali z pracy, inni do niej dołączali, jeszcze inni – niestety – odchodzili z tego świata. Czyżby jednak w najbliższym czasie czekał nas wielki powrót? 

Na przestrzeni lata z serialu „M jak miłość” zniknęło wielu bohaterów

Na przestrzeni ponad 20 lat, w których serial „M jak miłość” gości na ekranach telewidzów, z serialu wypisano wiele postaci. Jedną z najgłośniejszych spraw z ostatnich miesięcy była konieczność wypisania z fabuły postaci granej przez Emiliana Kamińskiego po jego niespodziewanej śmierci z 26 grudnia 2022 roku. Wiele postaci zniknęło z serialu z powodu decyzji aktorów o rezygnacji z występów w produkcji TVP. 

Wszyscy z pewnością pamiętają wyjątkową śmierć Hanki Mostowiak, która zmarła w szpitalu po wjechaniu samochodem w stertę kartonów. Scena, która podobno miała wyglądać całkiem inaczej, szybko stała się obiektem kpin i zapisała się w historii polskiej telewizji. Nie wszyscy bohaterowie zostają jednak zabici przez scenarzystów, co przekreślałoby ich możliwość powrotu do obsady. 

Nie żyje wybitny aktor z "M jak Miłość". Łzy leją się strumieniami Gwiazdor "M jak miłość" ujawnia PRAWDĘ o zarobkach aktorów serialu. Nie znosi jednego słowa

Niektórzy bohaterowie wracali do serialu „M jak miłość”

Wiele postaci z serialu „M jak miłość” znika z fabuły, ale nie zostaje uśmiercona, co w teorii pozostawia twórcom i aktorom na powrót do urwanego wątku. Wśród postaci, które w pewnym momencie zniknęły z ekranu, można wymienić między innymi Małgosię Mostowiak, która była jedną z ulubionych postaci widzów. Jej wątek w serialu zakończył się, gdy twórcy postanowili wymyślić jej wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Wkrótce potem doszło do wypadku samochodowego, w wyniku którego Małgosia straciła ciąże, po czym na własne życzenie wypisała się ze szpitala. Wkrótce potem najmłodsza córka Basi i Lucjana zniknęła z „M jak miłość”

W bohaterkę wcielała się Joanna Koroniewska. Czyżby postać miała szansę ponownie pojawić się w serialu? Tajemnicze zniknięcie bez wątpienia zostawiło taką furtkę.

ZOBACZ TEŻ: Była nadzieją polskiego aktorstwa. Wylądowała w szpitalu psychiatrycznym na pół roku. Wyznała, co tam przeżyła

Uwielbiana postać wróci do „M jak miłość”

To nie pierwszy raz, gdy w mediach pojawiły się plotki o rzekomym powrocie postaci Joanny Koroniewskiej do serialu „M jak miłość”. W 2018 roku do sprawy odniosła się sama aktorka, która w mediach społecznościowych zdradziła wtedy, że zakończyła ten etap w swoim życiu i że „coś się w niej wypaliło”. Aktorka dodała także, że nie przepadała za charakterem swojej bohaterki, który był kompletnie odmienny od jej naturalnego usposobienia, ale wiele osób postrzegało ja właśnie przez pryzmat Małgosi. Jak stwierdziła Koroniewska, bohaterka była „zimną rybą”. 

Z okazji 20. rocznicy serialu w sieci pojawił się nowy wpis, który sugeruje, że postać, w którą wcielała się Joanna Koroniewska rzeczywiście ma szanse na powrót do serialu. Niewykluczone jednak, że jeśli Małgosia Mostowiak pojawi się w nadchodzących odcinkach, będzie się wcielać w nią inna aktorka

Zagadka zaginięcia Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska), najmłodszej córki Mostowiaków, do dziś pozostaje niewyjaśniona. Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie podobno aktualnie mieszka, co jakiś czas docierają sprzeczne sygnały na temat ukochanej „Myszeczki” Lucjana. Jedno wiadomo na pewno: Małgosia żyje. Któregoś dnia zapewne wróci do domu. Pytanie tylko, czy z twarzą Joanny Koroniewskiej?

Joanna Koroniewska w serialu „M jak miłość”, fot. kadr z serialu „M jak miłość” prod. TVP 2.png
Joanna Koroniewska w serialu „M jak miłość”, fot. kadr z serialu „M jak miłość” prod. TVP
Joanna Koroniewska w serialu „M jak miłość”, fot. kadr z serialu „M jak miłość” prod. TVP 1.png
Joanna Koroniewska w serialu „M jak miłość”, fot. kadr z serialu „M jak miłość” prod. TVP