Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie patrzyli z przerażeniem, kiedy Cichopek poderwała się z kanapy i zaczęła iść. Co się stało z jej stopami?
Michał Fitz
Michał Fitz 31.05.2023 13:35

Widzowie patrzyli z przerażeniem, kiedy Cichopek poderwała się z kanapy i zaczęła iść. Co się stało z jej stopami?

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF; kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Cichopek uchodzi za jedną ze zgrabniejszych kobiet w polskim show-biznesie, czemu oczywiście nie można się dziwić. W butach na obcasie zawsze poruszała się niczym zawodowa modelka. Właśnie dlatego jej zachowanie mogło nieco zaskoczyć widzów “Pytania na śniadanie”.

W pewnym momencie aktorka podniosła się bowiem i zrobiła krótki spacer po statuetkę, którą otrzymała wraz ze swoim partnerem podczas Gali Telekamery 2023. Ten wyglądał jednak bardzo nienaturalnie.

Katarzyna Cichopek ma problem z chodzeniem?

Dziś w trakcie rozmowy z Anną Lewandowską Maciej Kurzajewski bardzo sprytnie przeszedł do tematu Telekamer, które zostały wręczone kilka dni temu. Zrobił to nieprzypadkowo, bo sam takową otrzymał. Jego życiowa i zawodowa partnerka zresztą też.

Gdy o nich wspomniał, Katarzyna Cichopek przespacerowała się po letnim studio, by zaprezentować statuetki. Gdy do nich szła, stopy ewidentnie zapadały jej się do środka. Zupełnie, jakby nigdy wcześniej nie chodziła na obcasie, a jest w tym przecież bardzo doświadczona.

Najpierw Kacper Tekieli, a teraz on. Nie żyje kolejny alpinista, Luis Stitzinger

Skąd problem Katarzyny Cichopek?

Aktorka praktycznie przy każdym wejściu na antenę, o galach i wydarzeniach nie wspominając, ma na sobie szpilki. Zwykle czuje się w nich jak ryba w wodzie. Co więc sprawiło, że tym razem miała z tym takie problemy? Sama tego nie wyjaśniła i po krótkim spacerze szybko usiadła.

Możemy więc jedynie spekulować na ten temat. Prowadząca nie wyglądała jednak na kontuzjowaną, dlatego winne mogły być same buty lub powierzchnia letniego studia, które ze szpilkami zwyczajnie nie współgra.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z Telekamerami

Dzisiejsze wydanie “Pytania na śniadanie” rozpoczęło się właśnie od pary prowadzących, którzy pochwalili się swoimi statuetkami. Choć te zostały wręczone stricte im, obydwoje upierali się, że to tak naprawdę wyróżnienie dla całego programu, a nie tylko dla nich.

Oczywiście nie omieszkali także podziękować telewidzom, którzy tak chętnie stawiają się przed monitorami, by oglądać show z nimi w roli głównej. Gdyby nie pozytywny odbiór fanów, nagroda na pewno powędrowałaby w inne ręce.

Zobacz zdjęcie:

Cichopek chodzi.png
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Katarzyna Cichopek 1.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania