Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Waldemar z „Rolnik szuka żony” ujawnił kulisy relacji z Dorotą
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 28.04.2024 12:49

Waldemar z „Rolnik szuka żony” ujawnił kulisy relacji z Dorotą

Waldemar Gilas
Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Od jakiegoś czasu w mediach zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych pojawiły się plotki o kłopotach w związku Waldemara i Doroty z “Rolnik szuka żony”. Teraz główny zainteresowany zabrał głos. Jak Waldemar Gilas odniósł się do całej sprawy? Sprawdź. 

Waldek z "Rolnika" układa sobie życie z Dorotą

Waldek i Dorota poznali się w 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Od dłuższego czasu żyją razem i mimo że wydawałoby się że dobrze im się układa, coraz częściej słyszymy doniesienia że mają “kłopoty w raju”. Po zakończeniu show 41-latek chętnie opowiadał o ich wspólnym życiu i planach na przyszłość. Teraz jednak ich wspólnych zdjęć jest w sieci coraz mniej. 

Co ciekawe, na Instagramie niedawno pojawiło się zdjęcie Waldemara, który bawił się w towarzystwie innej kobiety. 

Tak wyglądało zatrzymanie męża Kaźmierskiej. Wstrząsające fakty Tak Luna pokazała się na próbach do Eurowizji. Fani komentują strój

Waldek z "Rolnika" spędzał czas w towarzystwie innej kobiety

W ostatnim czasie Waldek z “Rolnika” wybrał się na urodziny swojej znajomej. Jednak nie było z nim Doroty. Co więcej, do zdjęć pozował z tajemniczą blondynką. Zdjęcia z imprezy pojawiły się na instagramowym koncie Adama Kraśki. Widzimy na nim, jak uśmiechnięty Waldek obejmował inną kobietę. Mimo że ten gest mógł być przyjacielski, fani zaczęli spekulować na temat kryzysu w związku rolnika i Doroty. 

Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym k***a nigdy nie dogodzisz... - skomentował  całą sytuację Waldek jakiś czas później. 

Teraz z kolei opublikował relację na Instagramie, w której bezpośrednio odniósł się do doniesień na temat jego związku. 

Waldemar ujawnił kulisy związku z Dorotą

Waldemar z “Rolnika” w końcu postanowił odpowiedzieć na liczne spekulacje i uciąć domysły fanów. Opublikował na Instagramie relację, w której przedstawił kulisy związku z Dorotą. Jego słowa ukrócą plotki o kryzysie w ich związku? 

Ze mną i Dorotką jest wszystko jak trzeba. A przepraszam, to jest jakiś klucz, którego trzeba przestrzegać przy publikowaniu wspólnych treści? Wstawiamy kiedy i co chcemy i w podobnym czasie  -wyjaśnił krótko. 

Instagram/c5waldi_passion_farmer
Instagram/c5waldi_passion_farmer