Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Waldek w szczerym wyznaniu o Ewie. Czy Dorota ma jeszcze szanse? Finał „Rolnik szuka żony” już o 21.30!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.12.2023 17:43

Waldek w szczerym wyznaniu o Ewie. Czy Dorota ma jeszcze szanse? Finał „Rolnik szuka żony” już o 21.30!

Waldek z "Rolnik szuka żony" w szczerym wyznaniu o Ewie
Waldek z "Rolnik szuka żony" w szczerym wyznaniu o Ewie, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany finałowy odcinek programu “Rolnik szuka żony”. To właśnie dzisiaj o 21:30 dowiemy się, jak obecnie wygląda życie uczuciowe uczestników i komu udało się odnaleźć w show najprawdziwsze uczucie. Zanim jednak do tego dojdzie, Waldemar zdecydował się na kilka szczerych słów na temat Ewy.

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" już dzisiaj o 21:30 w TVP

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że kultowy program Telewizji Polskiej od lat cieszy się olbrzymią popularnością telewidzów. Dziesiąta edycja randkowego show przyniosła nam naprawdę sporo zamieszania i kontrowersji, a to z powodu zachowania rolników i niecodziennych zwrotów akcji.

Niestety, wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Właśnie dzisiaj będziemy świadkami ostatniego finałowego odcinka produkcji, podczas którego dowiemy się, jak obecnie wygląda życie miłosne piątki naszych uczestników. Fani z zapartym tchem wyczekują na niedzielny wieczór, kiedy w końcu stanie się jasne, kto znalazł w programie “Rolnik szuka żony” prawdziwą miłość, a kto wciąż musi jej poszukiwać.

Wielkie szczęście w domu Bardowskich. Tak opisała powiększenie rodziny. “Życie stało się piękniejsze”. Moc życzeń w komentarzach Gruchnęły nagłe wieści o rozstaniu bohaterów “Rolnik szuka żony”. Darek nie mógł dalej milczeć. “Nie życzę sobie”

Podczas finału "Rolnik szuka żony" poznamy prawdę o związku Waldemara i Ewy!

Nie da się ukryć, że to właśnie Waldemar był uczestnikiem, o którym podczas tego sezonu “Rolnik szuka żony” było zdecydowanie najgłośniej. Mężczyzna zasłynął swoim kontrowersyjnym zachowaniem oraz faworyzowaniem jednej z kandydatek, co od samego początku zarzucali mu internauci oraz pozostałe kobiety.

Rolnik zaprosił do swojego gospodarstwa trzy panie — Ewę, Dorotę i Anię. Finalnie jednak to właśnie pierwsza z nich skradła jego serce i obecnie zakochani starają się zbudować wspólną przyszłość. W sieci jednak cały czas pojawiają się głosy na temat konfliktów między uczestnikami reality show. Niektórzy sugerują nawet, że w finale okaże się, że zamiast Ewy Waldemar zwiąże się jednak z Anną!

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z “Rolnik szuka żony” oszukał fanów? Wpis Doroty zasiał w nich ziarno niepewności.

"Rolnik szuka żony": Waldemar w szczerym wyznaniu o Ewie!

Teraz, na kilka godzin przed wyczekiwanym finałem randkowego show, głos zabrał sam Waldemar, który postanowił zdradzić swoje oczekiwania wobec zachowania jego wybranki. Rolnik ujawnił, że stresuje się tym, jak Ewa przedstawi go podczas wielkiego finału. O swoich wątpliwościach opowiedział na swoim profilu w social mediach.

Ja już czekam z niecierpliwością, choć jak wcześniej wspominałem nie wiem czego mogę się po tym finale w TV spodziewać. Jedno jest pewne... Ja wiem doskonale, jak było w mojej historii i liczę na rzetelne i prawdziwe przedstawienie, co się naprawdę wydarzyło, gdy zgasły kamery.

O wszystkim przekonamy się jednak dopiero dzisiaj, podczas finałowego wydania “Rolnik szuka żony”. Koniecznie oglądajcie już dzisiaj o godzinie 21:30 na antenie TVP2.

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy