Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W “13 Posterunku” wzdychał do niej każdy mężczyzna. Aż trudno uwierzyć, kim dzisiaj jest Aleksandra Woźniak-Miszewska
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.12.2023 09:06

W “13 Posterunku” wzdychał do niej każdy mężczyzna. Aż trudno uwierzyć, kim dzisiaj jest Aleksandra Woźniak-Miszewska

Co dziś robi Aleksandra Woźniak-Miszewska?, fot. kadr z serialu „13 posterunek”
Co dziś robi Aleksandra Woźniak-Miszewska?, fot. kadr z serialu „13 posterunek”

Aleksandra Woźniak-Miszewska zasłynęła swoją rolą w serialu „13 Posterunek”, w którym wcieliła się w policjantkę Kasię. Co dziś robi aktorka, do której wzdychały prawdziwe tłumy? 

Policjantka Kasia z serialu „13. Posterunek” podbiła niejedno serce

Po swojej roli  w serialu „13 Posterunek” Aleksandra Woźniak-Miszewska pojawiła się także w innych telewizyjnych produkcjach. Piękną aktorkę można było zobaczyć między innymi w takich serialach jak: „Daleko od noszy”, „Droga do raju”, „Linia życia”, „Miłość na Mazurach” czy „Klan”. 

Dziś ekranowa starsza posterunkowa Kasia z „13 Posterunku” ma 48 lat i na próżno szukać jej w nowych produkcjach. Popularnej aktorki, która podbiła niejedno serce, nie znajdziemy ani na małym, ani na dużym ekranie. Aleksandra Woźniak-Miszewska zdecydowała się na całkowitą zmianę swojej ścieżki kariery. 

Wielkie zmiany w „Mam talent”! Znamy skład jury kultowego talent show. Kogo zobaczycie w najnowszej edycji programu? „Grałem sztuczną rodzinę”! Tomasz Karolak o zaburzeniach. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna

Serialowa Kasia z „13. Posterunku” wybrała inna ścieżkę kariery

Ekranowa policjantka Kasia z „13. posterunku” porzuciła karierę aktorską w 2020 roku. Jej ostatnią rolą był występ w serialu „Barwy szczęścia”. Pierwsze kroki w stronę decyzji o zmianie ścieżki kariery Aleksandra Woźniak-Miszewska podjęła jeszcze w 2016 roku, gdy rozpoczęła studia na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS. Jak ujawniła w rozmowie z „Plejadą”, początkowo zrobiła to tylko dla siebie i poszerzenia swojej wiedzy. Dopiero później dotarło do niej, że to właśnie to, czym chce się w przyszłości zajmować. 

Od zawsze interesowałam się psychologią i w pewnym momencie postanowiłam pójść na studia psychologiczne, ale jedynie w celu zgłębienia wiedzy. Dopiero w trakcie studiów, gdy odbywałam praktyki w szpitalu psychiatrycznym, poczułam, że chciałabym się zajmować tym zawodowo.

ZOBACZ TEŻ: Artur Baranowski mówi NIE „Milionerom”! Wiemy dlaczego „na pewno go tam nie zobaczycie”

Co dziś robi serialowa Kasia z „13. Posterunku”?

Dziś Aleksandra Woźniak-Miszewska prowadzi własny gabinet w Gdańsku. Aktorka z „13. Posterunku” jest psychologiem i świadczy usługi w zakresie terapii psychologicznej, warsztatów psychologicznych czy terapii psychologicznej wideo. Ceny wizyty prywatnych w jej gabinecie zaczynają się od 250 złotych. Jej pacjenci wydają się zadowoleni z efektów pracy pod jej okiem, ponieważ na portalu „Znany Lekarz” otrzymała 96 opinii i cieszy się maksymalną oceną pracy z możliwych. 

Prywatnie Aleksandra Woźniak-Miszewska od 2014 roku jest żoną Szymona Miszewskiego. Była aktorka w czasie związku z Tomaszem Kuszłejko została także mamą bliźniaczek – Anny i Julii.

Aleksandra Woźniak-Miszewszka w 2023 roku, fot. Facebook Psycholog Aleksandra Woźniak- Miszewska.JPG
Aleksandra Woźniak-Miszewszka w 2023 roku, fot. Facebook/Psycholog Aleksandra Woźniak- Miszewska

Źródło: Plejada, Znany Lekarz

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?