Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tym przed laty zajmował się chłopak Roksany Węgiel. W sieci nic nie ginie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.02.2023 11:43

Tym przed laty zajmował się chłopak Roksany Węgiel. W sieci nic nie ginie

None
fot. instagram.com/@roxie_wegiel, instagram.com/@kevinmglej

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są w związku. Pochwalili się tym całkiem niedawno. Odkąd przekazali tę informację to wiele osób zaczęło interesować się przeszłością chłopaka artystki.

Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, pomimo ośmioletniej różnicy wieku. Kevin jest aktualnie tekściarzem. Artystka wyjawiła niedawno, że poznali się w pracy i bardzo szybko się w sobie zakochali.

Roksana Węgiel: chłopak

Od kilku tygodni mówi się o tej parze coraz częściej. Młoda artystka ochoczo publikuje treści związane ze swoim partnerem. W niedawnej rozmowie z serwisem „Plejada” przyznała, że niczego w życiu nie była bardziej pewna, niż tej relacji.

Dodała, że wybranek jest dla niej mocno wspierający i ją rozumie. Kevin jest dla niej bezpieczną przystanią, do której chce wracać, gdy show-biznes staje się nieco przytłaczający.

Socha prawie nie pokazuje starszego męża, teraz zrobiła wyjątek. Wiśniewski nie spuszcza jej z oczu

Roksana Wegiel o relacji z Kevinem

Roksana przyznaje, że ani dla niej, ani dla jej rodziców różnica wieku pomiędzy nią, a Kevinem nie stanowi żadnego problemu. A to wszystko dlatego, że pomiędzy jej rodzicami jest identyczna różnica wieku. Jej chłopak ma z nimi oraz z jej rodzeństwem świetny kontakt.

Kevin nie ukrywa, że zaskakujące jest dla niego to, jak wzrosła jego popularność. Zaskakującym może być fakt, że ma on dziecko z Malwiną Dubowską - aktorką znaną z kilku seriali, jak chociażby „Papiery na szczęści”, czy „W rytmie serca”.

Kevin Mglej - przeszłość

Kilka lat temu Kevin Mglej próbował swoich sił jako aktor. Grał w jednym z odcinków znanego paradokumentu produkcji TVNu - “Ukryta Prawda”. Zagrał w nim 19-letniego ucznia i wdał się w romans z nauczycielką.

Tutaj można zobaczyć jedną ze scen z jego udziałem: 

Źródło: Plejada, TVN