Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Socha prawie nie pokazuje starszego męża, teraz zrobiła wyjątek. Wiśniewski nie spuszcza jej z oczu
Michał Fitz
Michał Fitz 15.02.2023 08:05

Socha prawie nie pokazuje starszego męża, teraz zrobiła wyjątek. Wiśniewski nie spuszcza jej z oczu

Małgorzata Socha
KAPiF; instagram.com/malgosia_socha

Niektóre z gwiazd polskiego show-biznesu swoją drugą połówkę znalazły poza branżą. Do tej grupy należy chociażby Małgorzata Socha, której mąż w blasku fleszy praktycznie się nie pojawia. 

Aktorka właśnie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie wraz z ukochanym. Nie robi tego zbyt często, ale teraz była ku temu okazja.

Małgorzata Socha z mężem

Aktorka udostępniła selfie ze swoim ukochanym z okazji Walentynek. Nie ma na nim nic nadzwyczajnego, ot małżeństwo pijące sobie kawę. Niemniej, obydwoje wyglądają na bardzo szczęśliwych.

W opisie fotki Małgorzata Socha nawiązała do słów znanej piosenki i stwierdziła, że wszystko, czego potrzebuje, to miłość i przy okazji także pyszna kawa. Postanowiła również pożyczyć wcześniej wspomnianego uczucia swoim fanom.

Późną nocą rodzice Mateusza Murańskiego pojawili się pod blokiem zmarłego syna. Smutne wieści

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy?

O Krzysztofie Wiśniewskim wiadomo bardzo niewiele, ponieważ nie ma “parcia na szkło”, a żona to szanuje i również chroni jego prywatność. W rozmowie z „Pudelkiem” przyznała, że ludzie są bardzo ciekawi jej tajemniczego ukochanego i często o niego dopytują.

Opinia publiczna wie o Wiśniewskim jedynie tyle, że z wykształcenia jest inżynierem i pracuje w zawodzie. Dużo czasu poświęca też swoim dzieciom, bo jak wiadomo, jego ukochana jest osobą bardzo zajętą.

 

Jak Małgorzata Socha poznała męża?

Małgorzatę Sochę i jej męża łączy bardzo dojrzałe uczucie, choć tak naprawdę początkowo była to wakacyjna miłość, a ta przecież bywa ulotna. Poznali się w Darłówku, gdy artystka była zaledwie 16-letnią dziewczyną. Jej adorator jest o 3 lata starszy.

Ani różnica wieku, ani fakt, że później mieszkali w innych miejscowościach, nie przeszkodził ich uczuciu. Konsekwentnie je pielęgnowali, dlatego ostatecznie przyniosło na świat aż trzy owoce w postaci dwóch córek i syna.

Zobacz post:

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"