Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Burza w komentarzach po wczorajszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Masakra", "ustawka", "dali chłopakowi wygrać"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.10.2023 12:35

Burza w komentarzach po wczorajszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Masakra", "ustawka", "dali chłopakowi wygrać"

Maciej Rock, Maciej Dowbor, Kuba Gąsowski
Werdykt po ostatnim odcinku TTBZ oburzył widzów. Fot. kadr z programu "Twoja twarz Brzmi Znajomo"

Nowy odcinek kultowego programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dostarczył widzom nie lada emocji. Charakteryzacje gwiazd takich jak Céline Dion, Ellie Goulding czy Tina Turner podbiły serca fanów. Gdy jednak ogłoszono zwycięzcę, publiczności zrzedły miny. Internauci już piszą o ustawce! 

Przebieg wczorajszego odcinka “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Piątkowy wieczór jak zwykle zgromadził przed telewizorami mnóstwo widzów z całej Polski. Nowy odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” okazał się niezwykle emocjonujący. Podczas wczorajszej emisji nie zabrakło emocji, które przepełniły nie tylko studio, ale również domostwa widzów. 

Podczas nowego odcinka zwyciężczyni poprzedniego, czyli Ewelina Flinta, wcieliła się w rolę Florence Welch z grupy Florence and the Machine, z czym świetnie sobie poradziła. na wyróżnienie zasługują również Jagoda Szydłowska, która wylosowała Ellie Goulding, a także Marcin Januszkiewicz, który miał przed sobą nie lada zadanie, by wystąpić jako Céline Dion. Kto okazał się faworytem fanów?

"To jest bestia", "Zwierzę". Znamy zwycięzcę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ogromne zaskoczenie!

Werdykt rozczarował widzów “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ogromne poruszenie wśród fanów porgramu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wywołał wczoraj Nick Sinckler. Artysta wcielił się w legendarną wokalistkę, Tinę Turner. Na scenie wykonał on jeden z jej największych przebojów, czyli “Disco Inferno”, czym rozpalił emocje publiczności! Dla widzów zwycięzca tego odcinka mógł być tylko jeden i był to właśnie Nick Sinckler. 

Jury miało na ten temat jednak odmienne zdanie. Docenili oni warsztat Jakuba Gąsowskiego, który na scenie wystąpił jako wokalista Lynyrd Skynyrd, Ronnie Van Zant. Uznali, że to właśnie ten wykon zasługuje na zwycięstwo odcinka oraz czek na 10 tysięcy, które można przekazać na dowolnie wybrany cel charytatywny. Internauci nie ukrywali, jak bardzo rozczarowała ich ta decyzja!

Widzowie rozpętali burzę po wczorajszym odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Wierni fani programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bardzo często udzielają się w mediach społecznościowych. Po emisji wczorajszego odcinka twórcy show jak zwykle ogłosili na Facebooku jego zwycięzcę:

Ósmy odcinek 19. edycji #TTBZ wygrywa Jakub Gąsowski. Swoją wygraną przeznacza na Fundacja Serce dla Zwierząt. BRAWO! Dziękujemy Wam za dziś! A już za tydzień widzimy się w odcinku półfinałowym!

Pod postem natychmiast zawrzało. W komentarzach widzowie rozpętali burzę, sugerując, że wybór zwycięzcy przez jury był ustawiony. Ich zdaniem najlepszy był Nick Sinckler, o czym nie omieszkali wspomnieć pod wpisem:

  • Było super, ale jak dla mnie to Nick powinien wygrać, był super, te ruchy, głos, był niesamowity.
  • Dali chłopakowi po prostu raz wygrać i uważam, że fajnie ze stroy ekipy.
  • Albo to jest program o śpiewaniu albo o kumoterstwie.
  • Masakra, on był beznadziejny.
  • Ale ustawka – czytamy.
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz