Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzowie nie wybaczą tego Robertowi Janowskiemu? Coś TAKIEGO zrobił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Michał Fitz
Michał Fitz 30.09.2023 13:19

Widzowie nie wybaczą tego Robertowi Janowskiemu? Coś TAKIEGO zrobił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Robert Janowski
fot. KAPiF; kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"; Robert Janowski skrytykowany przez fanów

Robert Janowski jest nie tylko jurorem programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ale także zwycięzcą jednej z poprzednich edycji. Gdy więc ocenia uczestników, można ufać mu, że wie, o czym mówi. Widzowie jednak w tym sezonie wyjątkowo się z nim nie zgadzają.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Robert Janowski to surowy juror

W tym sezonie jury składa się z Pawła Domagały, Małgorzaty Walewskiej oraz Roberta Janowskiego. Pierwszy z wymienionych jest zdecydowanie najbardziej luźny w swoim podejściu, choć czasem aż za bardzo, o czym można poczytać tu. Często żartuje, a gdy już ocenia, to skupia się na pozytywach. Ewentualne minusy woli przemilczeć.

Do tej pory rolę tego surowego jurora zwykle przyjmowała Walewska, bo ta w końcu jest uznaną śpiewaczką operową, więc dysponuje największą wiedzą na temat śpiewu. W tym sezonie jednak dużo bardziej stanowczy w ocenie od niej jest Janowski. Można wręcz odnieść wrażenie, że ten nawet w świetnych wykonach stara się doszukiwać jakichś niedociągnięć. Raz został za to nawet wybuczany, o czym zresztą pisaliśmy tutaj.

Afera wokół "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Światowe media są wściekłe

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Janowski krytykuje Polę Gonciarz

W ostatnim odcinku Pola Gonciarz wcieliła się w Irene Clarę i wykonywała jej kultowy utwór pod tytułem “What a feeling”. W tym wypadku choreografia była nie mniej ważna od piosenki, bo jest szalenie charakterystyczna. Uczestniczka naprawdę dobrze ją odwzorowała, co pochwaliła nawet Walewska.

Zupełnie innego zdania był jednak Janowski. Ten wprost wypalił, że mu się nie podobało. Dalej tłumaczył, że nie czuł energii, z którą tę piosenkę wykonuje oryginalna artystka. Niektóre z jego słów mogły być dla Poli wyjątkowo gorzkie.

Męczyłem, się słuchając i patrząc na to

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fani źli na Janowskiego

Już wcześniej pojawiały się głosy, że Janowski wciela się w zbyt surowego sędziego, a jego ostatnia ocena już w ogóle oburzyła fanów. Ci w mediach społecznościowych programu dali znać, że juror przesadza ze swoim zachowaniem.

  • Zastanawiałam się, czy on tak na serio uważa
  • Janowski przesadził z oceną
  • Nie byłbym na pewno tak krytyczny jak Robert
  • Po Janowskim nie spodziewałam się takiego zachowania
  • Trochę pokory Panie Janowski

Źródło: Pudelek
1. Polka weszła na porodówkę i zamarła. Najgorsze było wprost na przeciw niej

2. Polki masowo popełniły błąd zagrażający ich dziecku.  Dotyczy niemal każdego, trzeba działać szybko

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik