Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "To jest bestia", "Zwierzę". Znamy zwycięzcę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ogromne zaskoczenie!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.09.2023 07:16

"To jest bestia", "Zwierzę". Znamy zwycięzcę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ogromne zaskoczenie!

Znamy zwycięzcę "Twoja twarz brzmi znajomo"
Znamy zwycięzcę "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. kadr z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Za nami kolejny odcinek jednego z ulubionych programów rozrywkowych Polaków - “Twoja twarz brzmi znajomo”. Ogłoszono zwycięzcę, który w piątkowy wieczór najbardziej urzekł jurorów i publiczność oraz otrzymał bon na 10 tysięcy złotych. Niewiarygodne, co tam się działo na scenie!

Dzisiejszy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zawiódł telewidzów

W piątkowy wieczór wszyscy wierni fani TTBZ nie zawiedli się, oglądając swoje ulubione show. W dzisiejszym wydaniu nie zabrakło wrażeń i emocji, które z łatwością można było zobaczyć na twarzach jurorów oraz zgromadzonej w studiu publiczności. 

Na sam początek na scenie zagościł Stefano Terrazzino, który wcielił się w niezwykle obecnie popularny zespół The Kolors i wykonał hit “Italadisco”. Później było już tylko lepiej - na scenie pojawił się Kuba Gąsowski jako Cyrko, Kuba Szmajkowski jako Maneskin oraz Magdalena Kumorek jako legendarny Michael Jackson! Trzeba przyznać, że jurorzy mieli niemały problem przy wyborze dzisiejszego zwycięzcy.

Dzisiaj o 18:00 w całej Polsce zawyją syreny. Koszmarne doniesienia

Niesamowite, kto wygrał dzisiejszy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"

Pomimo faktu, że cała ósemka uczestników zaprezentowała się dzisiaj na scenie na najwyższym poziomie i porwała wszystkich zgromadzonych w studiu do niezapomnianej zabawy, zwycięzca mógł być tylko jeden. Jurorzy nie mieli wątpliwości, że dzisiaj na ten tytuł i czek w wysokości 10 tysięcy, które można przekazać na dowolnie wybrany cel charytatywny, przypadły w udziale Nickowi Sincklerowi.

Sam wokalista nie krył wzruszenia i podziękował wszystkim za ogromny zaszczyt i zaufanie. Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz Paweł Domagała nie mogli przestać zachwalać muzyka, który idealnie wcielił się w postać legendarnego Micka Jaggera.

Niesamowite, co działo się podczas wystepu zwycięzcy "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nick Sinckler dał dziś z siebie absolutnie wszystko i niemal 1:1 odegrał rolę charyzmatycznego lidera grupy Rolling Stones. Jurorzy oraz pozostali uczestnicy nie kryli zachwytu, gdy na własne oczy widzieli gesty i ruchy odgrywanego na scenie Micka Jaggera oraz słyszeli jego niezapomniany głos. Swoje zdanie na temat poczynań uczestnika wyrazili również nasi eksperci - Małgorzata Walewska oraz Robert Janowski.

To jest bestia!

Zwierzę! 

To jednak wcale nie koniec emocji! Po zakończeniu swojego występu Nick Sinckler zaskoczył wszystkich zgromadzonych wzruszającym wykonem piosenki “Happy Birthday” adresowanej do obchodzącej dziś swoje urodziny mamy Małgorzaty Walewskiej.

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz