Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Iza Krzan zadebiutowała obok czołowego krytyka starego TVP
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.02.2024 16:19

Iza Krzan zadebiutowała obok czołowego krytyka starego TVP

Iza Krzan zadebiutowała obok czołowego krytyka starego TVP
Iza Krzan zadebiutowała obok czołowego krytyka starego TVP, fot. kadr z programu "7:00"

Od pewnego czasu media huczą na temat masowych zwolnień, które mają miejsce za kulisami Telewizji Polskiej. Jedną z prezenterek, która straciła wówczas pracę była Izabella Krzan, która do tej pory prowadziła program “Pytanie na śniadanie”. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda ma już nowe zatrudnienie.

Iza Krzan zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Telewizja Polska przeszła obecnie niemałą metamorfozę pod wpływem zmian kadrowych, jakie dzieją się za kulisami stacji. Po zawieszeniu programu “Wiadomości” i stworzeniu całkiem nowego serwisu informacyjnego “19:30”, przyszedł czas na dział rozrywkowy.

W tym zestawieniu najbardziej ucierpieli pracownicy kultowej śniadaniówki TVP. Kilka tygodni temu z pracą na planie pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący show, w tym Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewki, Małgorzata Tomaszewska oraz Izabella Krzan. Wszystko wskazuje jednak na to, że ostatnia z wymienionych prezenterek nie może narzekać na brak pracy.

Takiej wpadki w "Pnś" jeszcze nie było. Zawstydzony gość nagle zaczął przepraszać Beatę Tadlę. Jej reakcja? Hit! Widzowie "PnŚ" zmieszali z błotem Tadlę. Naprawdę robi to na wizji

Iza Krzan zadebiutowała na planie nowego show u boku znanego krytyka

Teraz okazało się, że jedna ze zwolnionych prowadzących “Pytania na śniadanie” szybko poradziła sobie z brakiem obowiązków zawodowych i już teraz realizuje się na planie całkiem nowego show w ramach Kanału Zero. Iza Krzan zadebiutowała w porannym programie “7:00”, w którym ma okazję porozmawiać z zaproszonymi gośćmi na wiele różnorodnych tematów.

W pierwszym odcinku towarzyszył jej znany raper Tede, który wielokrotnie wypowiadał się publicznie na temat spraw społecznych naszego kraju. Widzowie pokochali jego parodię programu Michała Rachonia, czy też wypowiedzi, które muzyk zamieszczał po przejęciu mediów w naszym kraju. Tym razem miał okazję wymienić się swoimi poglądami z charyzmatyczną dziennikarką.

iza krzan 3.jpg
Iza Krzan zadebiutowała na planie nowego show u boku znanego krytyka, fot. kadr z programu

ZOBACZ TEŻ: Wiemy już, co z angażem Katarzyny Cichopek. Głos zabrał zarząd Polsatu.

Fani komentują pierwszy odcinek programu Izy Krzan

Pierwszy odcinek najnowszego show prezenterki spotkał się z ogromną sympatią internautów. Pod debiutanckim wydaniem programu “7:00” można znaleźć mnóstw pozytywnych komentarzy, w których fani chwalą nie tylko formułę produkcji, ale też zachowanie Izy Krzan, który zaskoczyła ich swoją swobodą, opanowaniem oraz wielką wiedzą.

Nie dość że piękna to jeszcze mądra super połączenie 

Iza właśnie pokazała, że najlepszym prowadzącym jest dziewczyna, która ma w tym najwięcej doświadczenia

Super się słucha Pani Izy

iza krzan 2.jpg
Fani komentują pierwszy odcinek programu Izy Krzan, fot. kadr z programu
Iza Krzan 1.jpg
Fani komentują pierwszy odcinek programu Izy Krzan, fot. kadr z programu
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy