Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TVN wyprzedził konkurencję, zorganizuje sylwestra 30 grudnia. Zwariowali? Internauci nie mogą w to uwierzyć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.12.2023 22:25

TVN wyprzedził konkurencję, zorganizuje sylwestra 30 grudnia. Zwariowali? Internauci nie mogą w to uwierzyć

TVN wyprzedził konkurencję
TVN wyprzedził konkurencję, fot. Canva; KAPIF

Sylwester 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami! Nic więc dziwnego, że kolejne stacje telewizyjne przeciągają się w pomysłach, które mają przyciągnąć przed telewizory wiernych fanów tego wyjątkowego show. Wygląda jednak na to, że w tym roku TVN przechytrzył swoją konkurencję. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Sylwester 2023/2024 coraz bliżej

Już niedługo wyczekiwane święta Bożego Narodzenia, a krótko po nich pora na najbardziej szaloną noc tego roku. Sylwester 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami, a wielu z nas wciąż zastanawia się, jak spędzi najbardziej imprezową noc w roku.

Z pomocą przychodzą stacje telewizyjne, które każdego roku walczą o widza i proponują zaskakujące koncerty, na których zawsze goszczą największe polskie i zagraniczne gwiazdy estrady. Wygląda na to, że w tym roku zabawa rozpocznie się jeszcze wcześniej, a to wszystko za sprawą TVN, które postanowiło przechytrzyć swoich rywali!

Skandaliczna sytuacja na wizji! Wtargnął przed kamerę, a później było już tylko gorzej... Widzowie TVN zamarli Kraśko wspomniał o śmierci na wizji. Po słowach prezentera w studiu zapadła cisza. Piękny akt pamięci

TVN powraca w wielkim stylu. Niesamowite, co przygotował w tym roku na Sylwestra

Sylwestrowa noc to idealna okazja dla polskich stacji telewizyjnych do zachęcenia jak największej liczby odbiorców do wybrania właśnie ich koncertu. Nie da się zaprzeczyć, że w ciągu ostatnich lat prym w tej kategorii wiedli TVP oraz Polsat, którzy pozostawiali w tyle TVN. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie stacja ta wycofała się z organizacji wielkich plenerowych koncertów.

Ostatnie takie widowisko odbyło się w 2020 roku i krótko po nim przestaliśmy być świadkami hucznego świętowania na antenie TVN. Stacja tłumaczyła się pandemią, a trudno nie zgodzić się z tym, że konkurencja lekko ich przytłoczyła. W tym roku jednak wszystko ma się zmienić. Niewiarygodne, co czeka nas podczas tegorocznego Sylwestra!

ZOBACZ TEŻ: Ewa Drzyzga nie wytrzymała na planie DDTVN. Gwiazda zalała się łzami w programie na żywo!

Niewiarygodne, co TVN przygotował w tym roku na Sylwestra

W tym roku stacja TVN zaskoczyła nie tylko telewidzów, ale również swoją konkurencję. Wszystko wskazuje na to, że postanowiła ona wyjść przed szereg i zaproponować nam sylwestrową zabawę… dzień wcześniej niż swoi rywale! Czegoś takiego jeszcze w polskiej telewizji nie było.

Władze stacji postanowiły zorganizować koncert 30 grudnia 2023 roku, czyli o dzień wcześniej niż wszystkie dotychczasowe widowiska. Wielkie wydarzenie pod nazwą “Nie idziemy na sylwestra!” ma być idealną alternatywą dla tych, którzy nie mogą doczekać się końca roku, a swoje świętowanie chcą rozpocząć nieco wcześniej. 

Podczas koncertu TVN nie zabraknie największych polskich gwiazd. Swoją obecność potwierdzili już między innymi Małgorzata Ostrowska, Wiktor Dyduła, Wojtek Łozowski oraz Grubson.

Tagi: tvn
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny