Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Komunikat poszedł na żywo w TVN24. To się stało pierwszy raz w historii stacji, w TVP będą zdumieni
Michał Fitz
Michał Fitz 14.11.2023 21:44

Komunikat poszedł na żywo w TVN24. To się stało pierwszy raz w historii stacji, w TVP będą zdumieni

tvn24
instagram.com/tvn24.pl

TVN24 przeważnie publikuje najważniejsze informacje dotyczące tego, co dzieje się w kraju. Rzadko kiedy przekazuje wieści o samym sobie, a tak właśnie zdarzyło się dzisiaj. Trudno się jednak dziwić, bowiem sytuacja jest absolutnie bezprecedensowa.

 

TVN24 z ważnym komunikatem

Dziś w jednym z serwisów informacyjnych TVN24 poinformowano o wynikach oglądalności z dnia 13 listopada, kiedy to miało miejsce pierwsze posiedzenie nowego Sejmu. Stacja oczywiście skrupulatnie wszystko relacjonowała.

Jak się okazuje, również dzięki temu, bo przysłowiowych ojców sukcesu jest z pewnością więcej, osiągnięto fantastyczny wynik na tle konkurencji. Stacja miała bowiem 13,75 % udziału widowni w grupie ogólnej. TVP osiągnęło wynik gorszy o 4 punkty procentowe.

Wyszła zbulwersowana z Biedronki. Można się zdziwić, co ją tak rozsierdziło w sklepie Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody

TVN24 z rekordowym wynikiem

Wczorajszy sukces ma podwójny wymiar. TVN24 nie tylko zdominował konkurencję, ale przy okazji także osiągnął najlepszy wynik oglądalności w historii swojej działalności. Biorąc pod uwagę fakt, że stacja nadaje od ponad 20 lat, to naprawdę wyjątkowe osiągnięcie. Z tej okazji podziękowano widzom, bez których sukcesu nigdy by nie było.

Jest to również rekordowy wynik w historii stacji. Dziękujemy!

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje prowadzący kultowego programu TVP. "Adamie! Dziękuję za wszystko"
 

TVN24 w mediach społecznościowych

TVN24 relacjonował aktywnie wszystkie sejmowe wydarzenia nie tylko w telewizji, ale także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tam, choć rekordów nie pobito, również osiągnięto naprawdę przyzwoite wyniki, które ewidentnie odstają o tych z dni poprzednich.

Wpis dotyczący wyboru nowego Marszałka Sejmu polubiło aż 17 tysięcy osób, co bije na głowę inne wpisy. Ich wyniki oscylują w granicach 4 tysięcy polubień.

Tagi: tvn
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik