Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Trochę mnie zamurowało". Kalczyńska przerwała milczenie po zwolnieniu z "Dzień dobry TVN"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 23.06.2023 16:17

"Trochę mnie zamurowało". Kalczyńska przerwała milczenie po zwolnieniu z "Dzień dobry TVN"

Anna Kalczyńska
fot. KAPiF, Instagram/annakalczynskam, Anna Kalczyńska

Stacja TVN w ostatnim czasie dokonuje wielu zmian w swoich programach. Nie ominęły one także „Dzień Dobry TVN”, które z końcem sezonu pożegnało się w wieloma prowadzącymi. Od jesieni program poprowadzą pary w składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Z formatem śniadaniowym pożegnała się między innymi Anna Kalczyńska. 

Anna Kalczyńska straciła pracę w „Dzień Dobry TVN”

Anna Kalczyńska debiutowała w programie „Dzień Dobry TVN” w 2014 roku, a dwa lata później została połączona z Andrzejem Sołtysikiem, który także pożegnał się z programem. Dziennikarka nie kryje swojego rozżalenia w związku z ogłoszoną decyzją stacji. 

Podobnego zdania są jej fani, którzy chętnie udzielają jej wsparcia w mediach społecznościowych. 

Nie żyje załoga łodzi podwodnej Titan. Szczegóły tragedii porażają, doszło do implozji

Anna Kalczyńska podziękowała fanom za wsparcie

Anna Kalczyńska zdecydowała się podziękować swoim fanom za otrzymane wsparcie. Na swoim InstaStories opublikowała swoje zdjęcie, któremu towarzyszyły słowa: 

– Wzruszają mnie Wasze komentarze i dobre słowa. Naprawdę, nie zdajecie sobie sprawy, ile dla mnie znaczą. Tymczasem trochę mnie zamurowało i zbieram wszystkie myśli, a mam ich sporo w głowie… – czytamy. 

„Dzień Dobry TVN” poinformowało o zakończeniu współpracy z prowadzącymi

Na stronie programu „Dzień Dobry TVN” i w jego oficjalnych mediach społecznościowych pojawił się komunikat podsumowujący kończący się sezon porannego formatu. To właśnie w nim poinformowano o zakończeniu współpracy z częścią prowadzących. Poza Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem z formatem pożegnali się także Małgorzata Ohme oraz Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak.

– Kończymy kolejny sezon "Dzień Dobry TVN". Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem – czytamy w komunikacie TVN.

Anna Kalczyńska InstaStories.png
Instagram/annakalczynskam, Anna Kalczyńska

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny