Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kalczyńska podsumowała wymownie pracę w „Dzień dobry TVN”. Dosadny komunikat na pożegnanie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.06.2023 08:12

Kalczyńska podsumowała wymownie pracę w „Dzień dobry TVN”. Dosadny komunikat na pożegnanie

Anna Kalczyńska, Dzień dobry TVN
fot. KAPiF, youtube.com/@SK3BAtv, Anna Kalczyńska zwolniona z "Dzień dobry TVN"

Program “Dzień Dobry TVN” cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Wygląda jednak na to, że widzowie będą musieli pożegnać się z gromadą swoich ulubionych prowadzących. Po przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu, jego miejsce zajęła Lidia Kazen. Dyrektorka nie próżnuje, posypały się pierwsze wypowiedzenia.

Z “Dzień Dobry TVN” musiała pożegnać się m.in. Anna Kalczyńska. Reakcja dziennikarki jest wymownie szczera!

"Dzień Dobry TVN" pożegnało 5 prowadzących

Wielu z nas przestały dziwić drastyczne zmiany, które na antenę Polsatu zaczął wprowadzać Edward Miszczak, jednak zmiana składu w programie “Dzień Dobry TVN” mogła zaskoczyć. Nic wcześniej nie wskazywało, że może do nich dojść. Lidia Kazen, nowa dyrektorka stacji, wprowadza na jesień prawdziwą rewolucję.

“Dzień Doby TVN” oficjalnie zmienia swój skład prowadzących. Z programem żegnają się Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Ohme, Andrzej Sołtysik, Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Kalczyńska — dziennikarka podzieliła się reakcją na wypowiedzenie na swoich mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że ta jest dość wymowna.

Wielkie trzęsienie ziemi w "Dzień Dobry TVN", pięciu prowadzących traci pracę. Na liście m.in. Rozenek

Anna Kalczyńska zareagowała na wypowiedzenie z "Dzień Dobry TVN"

5 dotychczasowych prowadzących musi pożegnać się z programem “Dzień Dobry TVN”. Wszystko wskazuje na to, że oni, podobnie jak i widzowie, również nie spodziewali się zwolnienia. Wczorajszego wieczora, gdy informacje o wypowiedzeniach wyszły na jaw, Anna Kalczyńska udostępniła na swoim Instagramie jedno ze swoich zdjęć, na którym macha do kamery. Dodatkowo podpisała je jednym, przewrotnym zdaniem “To była zabawa”. 

Dziś rano dziennikarka również odniosła się do całej sytuacji. Wygląda na to, że Kalczyńska nie przeżywa rozstania ze stacją tak źle, jak mogłoby się wydawać. Na chwilę przed 6 wstawiła zdjęcie, na którym w swoim ogrodzie korzysta z pięknej pogody. 

Dzień dobry bez “Dzień Dobry TVN” – przywitała swoich obserwujących.

"Dzień Dobry TVN" ogłosiło zmiany w składzie prowadzących program

W czwartkowy wieczór przedstawiciele TVN opublikowali na oficjalnym koncie “Dzień Dobry TVN” na Instagramie o zmianach, jakie nadchodzą w programie. Pożegnano 5 dotychczasowych prowadzących.

– Kończymy kolejny sezon “Dzień Dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem – czytamy w oświadczeniu.

Dalej ogłoszono skład nowych par, które poprowadzą śniadaniówkę:

Jesienią “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Anna Kalczyńska
fot. instagram.com/annakalczynskam
Anna Kalczyńska
fot. instagram.com/annakalczynskam
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny