Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragiczne informacje. Nie żyje ojciec czwórki dzieci. "Podejrzana jest żona", historia wstrząsnęła Polską
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.11.2023 13:03

Tragiczne informacje. Nie żyje ojciec czwórki dzieci. "Podejrzana jest żona", historia wstrząsnęła Polską

Zabójstwo czworga dzieci w Rzeszowie
Zabójstwo czworga dzieci w Rzeszowie, fot. Canva/margineau

Dramatyczna sytuacja z Rzeszowa odbiła się szerokim echem w polskich mediach. W jednym z mieszkań odnaleziono ciało 39-letniego mężczyzny. I choć początkowo uważano, że ojciec czwórki dzieci targnął się na swoje życie, szybko na jaw wyszła przerażająca prawda o jego śmierci.

Przerażająca śmierć ojca czwórki dzieci

Do zaskakującego i dramatycznego wydarzenia doszło w jednym z mieszkań w Rzeszowie. Właśnie tam mieszkała sześcioosobowa rodzina - małżeństwo Dariusz i Ewelina oraz czwórka ich dzieci. Tragedia, jaka rozegrała się w tym mieście 1 listopada 2023 roku, wstrząsnęła całą Polską.

Właśnie wtedy teść Dariusza odnalazł jego ciało w jego własnym mieszkaniu. Niewiele myśląc, mężczyzna zgłosił to swojej córce, a ta postanowiła poinformować znajomych. Gdy bliscy 39-latka dopytywali o powody jego odejścia, Ewelina odpowiadała, że najprawdopodobniej było to samobójstwo i szybko kończyła rozmowę. Później na jaw wyszła porażająca prawda.

Udostępnił porażające zdjęcia ciała Grzegorza Borysa. Wiemy, co czeka funkcjonariusza

Nie żyje ojciec czwórki dzieci. Jak doszło do jego śmierci?

Początkowo śledczy i prokuratura badali sprawę pod kątem samobójstwa. Szybko jednak okazało się, że śmierć 39-latka jest o wiele bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. W końcu doszło do sekcji zwłok, która rozwiała wszelkie wątpliwości i rzuciła nowe światło na całą sprawę.

Okazało się, że mężczyzna zginął od ciosu nożem, który musiał zostać zadany mu przez drugą osobę. Podejrzenia natychmiast spadły na jego żonę Ewelinę S. O szczegółach sprawy poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie Krzysztof Ciechanowski

3 listopada kobieta usłyszała zarzut zabójstwa i została tymczasowo aresztowana. Przyznała się do winy 

Sąsiedzi zabrali głos w sprawie morderstwa 39-latka

Krótko po sekcji zwłok śledczy postanowili ustalić powody, dla których żona mogła zamordować własnego męża. Okazało się, że między małżonkami od dawna pojawiały się kłótnie i nie układało się najlepiej. W związku z aresztowaniem Eweliny, czwórka dzieci pary wylądowała tymczasowo w domu dziecka.

Głos zabrali również sąsiedzi oraz znajomi rodziny, którzy wyznali, że 37-latka od dawna zachowywała się dziwnie i unikała wywiązywania się ze swoich obowiązków domowych. Co więcej, jakiś czas temu z powodu nieporozumień Dariusz miał wyprowadzić się z domu do swojej siostry.

Matka nie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Potrafiła znikać na całe dni i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. Darek starał się jak mógł, pracował, nie był jednak w stanie sam dopilnować maluchów - czytamy wypowiedź znajomego pary na łamach “Faktu”

Źródło: fakt.pl

Tagi: morderstwo