Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tomasz Kammel wyśmiał Izę Krzan na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Spłonęła rumieńcem, oberwała za suchara
Michał Fitz
Michał Fitz 29.03.2023 11:52

Tomasz Kammel wyśmiał Izę Krzan na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Spłonęła rumieńcem, oberwała za suchara

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Tomasz Kammel i Izabella Krzan znani są ze swojego poczucia humoru. To właśnie prowadzone przez nich odcinki „Pytania na śniadanie” są najzabawniejsze. Czasem jednak zdarzy im się rzucić przysłowiowym „sucharem”.

W ostatnim wydaniu prezenter zaczął nabijać się ze swojej koleżanki po tym, jak postanowiła zażartować.

"Pytanie na śniadanie": Rozmowa o magnezie

W dzisiejszym wydaniu prowadzący rozmawiali z gośćmi między innymi na temat tego, jak istotnym pierwiastkiem dla funkcjonowania ludzkiego organizmu jest magnez. Podkreślali to lekarka i dietetyk, którzy gościli w studio TVP. 

Rozmowa odbyła się nad suto zastawionym stołem z jedzeniem bogatym w magnez. Wśród produktów znalazły się więc ryby, gorzka czekolada, a także pestki dyni.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

"Pytanie na śniadanie": Żart Izy Krzan

Podczas rozmowy o potrzebnych dawkach magnezu Iza Krzan przypomniała sobie tekst piosenki znanej, polskiej wokalistki - Reni Jusis. Nie zastanawiając się wiele, postanowiła więc podzielić się swoim skojarzeniem.

- Jak Reni Jusis, wtedy śpiewasz: „Jak magnez wciąż przyciągasz mnie”. Oczywiście to jest żart podkreśliła prowadząca.

Stojący obok niej Kammel zaczął imitować sitcomowy dźwięk, który puszcza się po wypowiedzeniu takiego żartu. Pod koniec segmentu zaś podziękował swojej koleżance, że nie tylko on rzuca „sucharami” na wizji.

"Pytanie na śniadanie" Tomasz Kammel i Iza Krzan

Choć drobnych uszczypliwości między Kammelem a Krzan nie brakuje, nie ma wątpliwości, że mają one podłoże przyjacielskie w myśl starego polskiego powiedzenia: „Kto się czubi, ten się lubi”. Ich świetną relację widać szczególnie w mediach społecznościowych.

Prezenter bardzo chwalił swoją partnerkę telewizyjną publicznie i to nie raz. W „Hejt Parku” przyznał, że zawsze miał szczęście do bystrych i profesjonalnych partnerek, a Iza też jest uosobieniem tych cech i to pomimo bardzo młodego wieku oraz stażu.

Zobacz zdjęcia:

PnŚ Krzan i Kammel (1).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
PnŚ Krzan i Kammel (2).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?